Menedżer oraz trener Saula 'Canelo’ Alvareza — Eddy Reynoso nie zapomina o rywalizacji z Gennadiy Golovkinem. Popularny szkoleniowiec wciąż liczy na trzeci pojedynek swojego podopiecznego z mocnym Kazachem.

Trzeci pojedynek pomiędzy Alvarezem a Golovkinem miałby odbyć się w Meksyku, o ile byłaby taka możliwość. Potrójny 'GGG’ na chwilę obecną dysponuje rekordem (41-1-1) i według wielu fanów, w ciągu ostatnich lat był jedynym wyzwaniem dla Saula. Czy dojdzie do ich trzeciego spotkania?

Wszystko jest możliwe — mówi Reynoso dla BoxingNews24 – chciałbym starcia z Golovkinem w Meksyku. Trzecia walka tych znakomitych pięściarzy powinna odbyć się właśnie w tym kraju.

Ciekawi nas najbliższy pojedynek Kazacha z Ryoto Muratą, jeżeli wygra, to będzie brany pod uwagę. Zobaczymy, co powie po walce Gennadiy.

Inną i bardzo realną opcją dla 'Canelo’ jest walka z Ilungą Makabu o mistrzostwo wagi cruiser. Sam prezydent organizacji WBC potwierdził, że Meksykanin otrzyma taką szansę, jeżeli zgodzi się na walkę. Podpis kontraktu zależy jednak od kilku opinii zespołu mistrza.

Jesteśmy jednym zespołem i decyzje podejmujemy razem. Wiemy jakie atuty posiada Makabu i wiemy, do czego jest zdolny. Myślimy o kategorii cruiser od dwóch lat, przystąpimy do rozmów.

Jedyne, na czym nam zależy to nieustanny rozwój, chcemy być najlepsi i poszukujemy wyzwań.

Saul Alvarez jest obecnie uważany za najlepszego pięściarza bez podziału na kategorie wagowe. W swoim ostatnim pojedynku pewnie pokonał Caleba Planta i zunifikował wszystkie pasy kategorii super średniej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Siedem

KSW
Light Heavyweight

5,778 komentarzy 5,245 polubień

To niech wyskakuje :lesnarhappy:

Odpowiedz polub

MrRoshi

Maximum FC
Super Heavyweight

1,755 komentarzy 2,899 polubień

Dobre skurwysynki :lol: niech poczekaja jeszcze z rok :smileyyy:

Odpowiedz polub

Ninjai

Jungle Fight
Welterweight

290 komentarzy 317 polubień

Wiadomo dlaczego - Canelo nawet jeśli przegra trzeci raz to znowu wygra :)

Odpowiedz polub