Martin Lewandowski, współwłaściciel organizacji KSW, nie ukrywa, że jest zadowolony z tego jak rozwinęła się polska marka. 49-latek nie zamierza poprzestawać na dotychczasowych osiągnięciach.
16 listopada w PreZero Arenie w Gliwicach odbędzie się jubileuszowa gala XTB KSW 100. Wydarzenie uświetni starcie w kategorii średniej. Legenda w osobie Mameda Khalidova zmierzy się z mistrzem dywizji półśredniej Adrianem Bartosińskim. Doczekać się gali nie mogą kibice, którzy w ciągu jednego dnia po ogłoszeniu wydarzenia zakupili już 5 tysięcy biletów.
Szef KSW, Martin Lewandowski, nie ukrywa zadowolenia rozwojem organizacji. Włodarz przypomniał na Instagramie piątą rocznicę gali KSW 50. Na tamto jubileuszowe wydarzenie trzeba było czekać 15 lat od założenia organizacji. Teraz do XTB KSW 100 ten okres będzie krótszy o 10 lat. Lewandowski nie ukrywa, że zamierza w dalszym ciągu rozwijać polską organizację.
13 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
UFC Middleweight
UFC Middleweight
Brutaal Super Heavyweight
BAMMA Heavyweight
KSW Heavyweight
PRIDE FC Heavyweight
UFC Welterweight
UFC Middleweight
UFC Welterweight
UFC Bantamweight
UFC Middleweight
UFC Middleweight
UFC Heavyweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/75983/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>