Znamy już sylwetki czterech uczestników nowego reality show od KSW. Zawodnicy, którzy powalczą o kontrakt to: Paweł Kiełek, Piotr Walawski, Mariusz Radziszewski, Marcin Krakowiak.

Marcin Krakowiak – „Krakus” to kolejny reprezentant łódzkiej szkoły walki. Zawodnik Octopus Łódź oraz Octopus Wolbórz, gdzie jest także trenerem. Medalista Mistrzostw Polski BJJ, BJJ No Gi, zdobywca Pucharu Polski ADCC oraz Pucharu Polski BJJ. Wszystkie swoje dotychczasowe walki kończył przed czasem, 3 razy nokautując rywali i 4 razy zmuszając ich do poddania.

Mariusz Radziszewski – Najstarszy i najbardziej doświadczony uczestnik programu, a zarazem jeden z weteranów polskiego MMA. Wielokrotny medalista najstarszego turnieju MMA w Polsce – Hadaka Waza. Reprezentuje barwy Shark Top Team Łódź oraz Shark Top Team Bytom. Jest byłym mistrzem i wielokrotnym medalistą Międzynarodowych Mistrzostw Polski Full Contact Ju-Jitsu oraz wielokrotnym medalistą turniejów grapplingowych.

Piotr Walawski – Od dziecka marzył o tym, żeby dorównać swoim filmowym idolom – Bruce’owi Lee i Jean Claude van Damme’owi. Realizację swoich marzeń rozpoczął już w wieku 10 lat, stawiając się wówczas po raz pierwszy na sali treningowej. Wychował się na łódzkich Bałutach, które wyrobiły u niego twardy charakter widoczny w klatce. Trenuje w Shark Top Team u boku takich zawodników jak Marcin Wrzosek czy Karolina Kowalkiewicz. Jego zawodowy rekord to 7 wygranych, 4 porażki i jeden remis. W karierze amatorskiej stoczył 44 pojedynki, z czego 34 wygrał. Zawodowo zajmuje się treningiem personalnym, co pozwala mu na finansowanie swoich pasji.

Paweł Kiełek – Jego przygoda ze sztukami walki trwa od 2008 roku, kiedy zaczął trenować kickboxing. Z czasem jego serce zaczęło bić dla MMA. Przez blisko 3 lata stoczył ponad 20 amatorskich walk, by w wieku 17 lat zadebiutował na zawodowym ringu. W 2015 roku został okrzyknięty „odkryciem roku” w polskim MMA. Przez 6 lat stoczył 16 walk zawodowych w różnych częściach świata. Do swoich najcenniejszych zwycięstw może zaliczyć wygraną z obecnym mistrzem FEN Mateuszem Rębeckim. Prywatnie jest szczęśliwym mężem, a w niedługiej przyszłości także tatą. Zawodowo zajmuje się internetową sprzedażą suplementów diety.

W projekcie tym zawodnicy zostaną zamknięci w jednym domu, który naszpikowany będzie kamerami. Widzowie będą mogli oglądać jak ich ulubieńcy zmagają się w codziennych sytuacjach oraz w klatce. Nagrodą za zwycięstwo w programie, będzie kontrakt z KSW. Maciej Kawulski na temat tej inicjatywy wypowiedział się w następujący sposób:

Chcemy pokazać życie zawodnika. W jednym domu zamkniętych jest dziesięciu mężczyzn rywalizujących w jednej kategorii wagowej. O tym czy wypadają z niego, decydują walki. Raz w tygodniu jest walka, przegrany odpada, zwycięzca stoczy trzy walki, a finał odbędzie się na gali KSW.

Prowadząca programu została autorka trzech bestsellerowych powieści z cyklu „365 Dni” i filmu o tym samym tytule Blanka Lipińska. W programie zobaczymy również szefów organizacji KSW Macieja Kawulskiego, Martina Lewandowskiego oraz dyrektora sportowego KSW, Wojsława Rysiewskiego.

Zadebiutuje w telewizji Polsat, 6 marca 2020 roku. Producentem programu jest Endemol Shine Polska.

103 KOMENTARZE

 1. Młodzi i perspektywiczni. Jest sprzedawca suplementów ale jest też trener personalny, mamy więc każdy aspekt naszego ukochanego sportu.  Tak to się powinno robić! Brawo :deniroclap:

 2. No po prostu brawo.

  Ależ pan Maciej Kawulski miał super pomysł.

  Autorski.

  No i pani (panna?) Blanka, super że udało mu się namówić taka sławę pióra do współpracy.

  Będzie oglądane.

  Zachęcam również innych do śledzenia tego programu i do logowania się na tym portalu, gdzie również można będzie śledzić losy wojowników i prowadzącej.

  Dziękuję.

 3. Wspaniali wojownicy. Już się nie mogę doczekać. Dużo się mogą nauczyć od trenerów.

  Nie zapominaj kolego o świetnych gościach programu jak panowie Lewandowski czy Kawulski bez których światowe MMA nie byłoby w tym miejscu w którym jest. Skromność i profesjonalizm od nich bijące to wartość dodana tego programu. Jak tu nie kochać naszego rodzimego środowiska :heart:

 4. Nie mogę opanować, graniczącego z pewnościa przeczucia, że wspanialy sztab ekspercki serwujący nam od lat niezapomniane widowisko sportow walki i tym razem stanie na wysokości zadania miażdząc konkurencje i wspinając się na wyżyny popularnosci nie tylko o polskim zasiegu, co już nieraz udowadniali! 

  tak rzeklem! howgh

 5. Sztab trenerski – pełen profesjonalizm, a nie żadne parcie na szkło. Utalentowani zawodnicy, tzw. "hot prospects". Mam silne przeczucie, że ten wspaniały program wykreuje nam nowego mistrza i padnie rekord! No, i Pani Blanka jako prowadząca. Muszę zdradzić, że uwielbiałem ją już w serii Street Fighter. A czytając jej książkę, masturbuje się na każdej stronie. Lofciam bardzo :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

 6. Jaki kraj, taki TUF:lol:

  o holipka! Jako, że jesteś nowym użytkownikiem strony/forum, chciałem Ci tylko serdecznie przekazać, że daleko jesteśmy tutaj od takich osądów.

  Program będę oglądał wspólnie z rodziną, śledząc losy wojowników. Wybór najgorętszej pisarki w Polsce, na prowadzącą, natomiast jako trenerów dwójkę Panów dysponujących błyskotliwymi tekstami, to strzał w dziesiątkę.

  Pozdrawiam wszystkich serdecznie 😉

 7. A na cohones jak zwykle … swietne komentarze . Powiem szczerze ze jestem zainteresowany tym programem. Bez zbytu. Pytanie mam jednak jedno czemu wszyscy z Lodzi? Przeciez to ziomki… chyba ze to konkurencyjna grupa … tzn ze sie nie lubia, by cos sie dzialo na ekranie. Wyjdzie w praniu

 8. chyba ze to konkurencyjna grupa … tzn ze sie nie lubia, by cos sie dzialo na ekranie. Wyjdzie w praniu

  No co ty kolego . Jestem przekonany że ci młodzi Gentlemani będą zachowywać się z klasą , Panowie na pewno się lubią , będą trzymać poziom w programie , prawie tak samo jak my tutaj , na forum . Pozdrawiam serdecznie mojego wujka i wszystkich użytkowników tego kulturalnego forum. Dziękuję za uwagę:tiphatb:

 9. Sztab trenerski – pełen profesjonalizm, a nie żadne parcie na szkło. Utalentowani zawodnicy, tzw. "hot prospects". Mam silne przeczucie, że ten wspaniały program wykreuje nam nowego mistrza i padnie rekord! No, i Pani Blanka jako prowadząca. Muszę zdradzić, że uwielbiałem ją już w serii Street Fighter. A czytając jej książkę, masturbuje się na każdej stronie. Lofciam bardzo :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

  Aby pokazać, jak bardzo popieram Twoje słowa, chciałem początkowo zamieścić tu mini gifa, czyli swoistą emotikonkę obrazującą moje poparcie. Na ikonce tej widnieć miał młody mężczyzna (z pewnych źródeł wiem, że mieszka przy ulicy Ćwiartki we Wrocławiu) ukazujący garnitur zdrowych zębów w szczerym, lekko filuternym uśmiechu. Ponieważ jednak, zgodnie z prośbą tutejszych wlodarzy, dbać mamy zarówno o kulturalną, jak i poprawną polszczyznę, zamiast wkleić ów ruchomy obrazek postanowiłem Ci go opisać.

  Jednocześnie nadmienię, że wczoraj mieliśmy Dzień Masturbacji i istotnie przyjemnie było go spędzić przy lekturze jednego z pikantnych dzieł panny Blanki, którą z tego miejsca serdecznie pozdrawiam, wirtualnie całując dłoń.

 10. Ja również jestem pod wrażeniem super pomysłu. To swego rodzaju świeże spojrzenie i cieszę się, że ten pionierski pomysł narodził się u nas, w kraju nad Wisłą. Aż chce się wprost z serca krzyknąć, iż Polacy nie gęsi i  swój program mają! Wierzę, że ten talent show będzie rekordowym wydarzeniem. Ciekaw jestem losów uczestników. Niech wygra najlepszy! Odpowiednie przygotowanie zapewni im profesjonalny sztab szkoleniowy a    Sam pobyt umili wspomniana niemal przez każdego mojego poprzednika znana i lubiana Pani Pisarka. Myślę, że pomoże ona rozładować napięcie towarzyszące tym  Młodym ludziom.

  Oglądać będę, odłożyłem już pieniążki na Ppv

 11. Jednocześnie nadmienię, że wczoraj mieliśmy Dzień Masturbacji i istotnie przyjemnie było go spędzić przy lekturze jednego z pikantnych dzieł panny Blanki, którą z tego miejsca serdecznie pozdrawiam, wirtualnie całując dłoń.

  Pannne Blanke również caluję, marzę aby dostąpić zaszczytu i ucałować w dłoń oraz w stopę, ale kolega zforum rezerwował sobie pierwszeństwo wtey materii, takoż czułym usmiechem pozdrawiam, tchnieniem ciekawości owjewam!

 12. Panią Blanke

  Kolego Okurczę, mam nadzieję, że wybaczysz mi tę uwagę, ale zgodnie z poradnikiem savoir vivre'u Penelopy Ćwierciakiewiczówny – nie znając stanu cywilnego białogłowy lepiej zwracać się do niej przez "panna". Jeśli nie trafimy, wówczas nasza interlokutorka lekko spłoni lico i szepnie, iż jest już zamężna. Omyłka w drugą stronę jednakowoż może wywołać poważniejsze reperkusje, a nawet zostać poczytana za afront, gdyż młoda panienka, wzięta za stateczną matronę poczuć może, jakoby jej lat dodano. A to – nie muszę chyba dodawać – dla płci niewieściej dużą jest zniewagą.

 13. Kolego Okurczę, mam nadzieję, że wybaczysz mi tę uwagę, ale zgodnie z poradnikiem savoir vivre'u Penelopy Ćwierciakiewiczówny – nie znając stanu cywilnego białogłowy lepiej zwracać się do niej przez "panna". Jeśli nie trafimy, wówczas nasza interlokutorka lekko spłoni lico i szepnie, iż jest już zamężna. Omyłka w drugą stronę jednakowoż może wywołać poważniejsze reperkusje, a nawet zostać poczytana za afront, gdyż młoda panienka, wzięta za stateczną matronę poczuć może, jakoby jej lat dodano. A to – nie muszę chyba dodawać – dla płci niewieściej dużą jest zniewagą.

  Racja Paniczu, słuszna uwaga! o jam nierzotropien take gafe popełnić! toć niecnota, wstyd i porubstwo jedyne jake kojarzyć sie mogą z tak plugawym tematu ujęciem! Modlić mi się tylko zostaje do Najwyższego przez reszte nocney tej niespokojnych dusz pory o wyrok sprawiedliwy a rychliwy!

  Pisany błąd czem prędzej naprawiłem żem, ale skaza na honorze bojam, iż na wieki prześladować me sumienie nie odpuści niczym ptak złowrogi śmierci naszego losu mroczny posłaniec!

 14. Dzień dobry, uszanowanie, kłaniam się nisko.

  Za pośrednictwem  mojego serdecznego przyjaciela i zarazem przyszłego zdobywcy Oscara za całokształt twórczości, dowiedziałem się, że mają być trzy sezony tego zacnego widowiska:

  1. sezon "Z Łodzi" – program oparty na zgranej, zdolnej grupie z województwa  łódzkiego.

  2. sezon "W łodzi" – program przeniesiony z domu Wielkiego Brata do drewnianej arki . Zawodnicy, wiosłując niczym galernicy przez Ocean Indyjski, będą zmierzać do kolebki polskiego YouTube'a – Tajlandii.

  3. sezon "Złoci" – program oparty na losach bohaterów, którzy przedarli się do prelimsów KSW – czyli największej organizacji w Europie. Główną nagrodą oraz zwieńczeniem trudu i znoju ma być występ w królewskiej dywizji: Keczłejt.

  To tyle z mojej skromnej strony. Jak się dowiem jeszcze jakiś przydatnych informacji, nie omieszkam ich przekazać. Trzymajcie się, do następnego, cześć!

 15. A na cohones jak zwykle … swietne komentarze . Powiem szczerze ze jestem zainteresowany tym programem. Bez zbytu. Pytanie mam jednak jedno czemu wszyscy z Lodzi? Przeciez to ziomki… chyba ze to konkurencyjna grupa … tzn ze sie nie lubia, by cos sie dzialo na ekranie. Wyjdzie w praniu

  Waćpan okrył się sromem, toć wiadomo iż w Łodzi jest największe skupisko uzdolnionych w KSW MMA w kraju. Włodarze poczynili starania i przemierzyli kraj wszerz i wzdłuż i nikaj nie znaleźli tylu talentów.

 16. Czekam w chuj tak samo jak i Wy Panowie a widząc Blanke tylko bardziej chce tego programu. Jeden z nich na pewno będzie miał szansę na UFC. Jestem pewny , że wygrany na pewno pójdzie do UFC.

 17. Czekam w chuj tak samo

  Na Boga, edytuj to przyjacielu. Nie chcemy rynsztoku na forum.

  Nie pomyślałeś że ktoś wejdzie z glównej, przeczyta komentarz i pomyśli że to słowo na ch to o nim. Niepotrzebny kwas i zła reputacja znowu będzie 🙁

 18. Przynajmniej prowadząca jakoś wygląda, o kunszcie trenerskim nie będę się wypowiadał, bo to sama śmietanka polskiej patologii MMA. Pozdrawiam

 19. No co ty kolego . Jestem przekonany że ci młodzi Gentlemani będą zachowywać się z klasą , Panowie na pewno się lubią , będą trzymać poziom w programie , prawie tak samo jak my tutaj , na forum . Pozdrawiam serdecznie mojego wujka i wszystkich użytkowników tego kulturalnego forum. Dziękuję za uwagę:tiphatb:

  Ucałuj od nas wujka! :beer:

 20. Przynajmniej prowadząca jakoś wygląda, o kunszcie trenerskim nie będę się wypowiadał, bo to sama śmietanka polskiej patologii MMA. Pozdrawiam

  :usunto:

 21. Piotr Walawski – Od dziecka marzył o tym, żeby dorównać swoim filmowym idolom – Bruce’owi Lee i Jean Claude van Damme’owi.

  Mamy zwycięzcę!

 22. Przynajmniej prowadząca jakoś wygląda, o kunszcie trenerskim nie będę się wypowiadał, bo to sama śmietanka polskiej patologii MMA. Pozdrawiam

  Szanowny Panie. Czy nie uważasz, że wrzucając zdjęcia roznegliżowanej owej panienki naruszasz bardzo wysokie standardy, o które dbamy na tym forum? Panujmy nad pierwotnymi instynktami, szanujmy uczucia i orientację seksualną pozostałych użytkowników.

  Ona jest po nieatrakcyjna z lica a wszystko przez te operacje plastyczne.

  :fjedzia:

 23. Będę oglądał w nocy, ten program jest wart poświęcenia. Nagram sobie, a potem wstanę w nocy i będę oglądał.

  Prosiłbym jeszcze o przedstawienie sylwetki prowadzącej, bo to ona zdaje się jest clou programu. :heart:

 24. Przepraszam że się wtrącam, tak sobie tu chłopcy ładnie rozmawiacie. A oni będą się bili naprawdę, czy tylko tak …?

 25. Czekam w ch*j tak samo jak i Wy

  O holipka! Ale kwas, poprawiłem dla Ciebie te rynsztokowe słowo przyjacielu 🙂

  A oni będą się bili naprawdę, czy tylko tak …?

  Miejmy nadzieję, że nie tak jak na kadrze.

 26. Przepraszam że się wtrącam, tak sobie tu chłopcy ładnie rozmawiacie. A oni będą się bili naprawdę, czy tylko tak …?

  Do pierwszej krwi, zwłaszcza jeśli popłynie błękitna – wszak nie godzi się przelewać krwi ku uciesze gawiedzi…

 27. Szanowny Panie. Czy nie uważasz, że wrzucając zdjęcia roznegliżowanej owej panienki naruszasz bardzo wysokie standardy, o które dbamy na tym forum? Panujmy nad pierwotnymi instynktami, szanujmy uczucia i orientację seksualną pozostałych użytkowników.

  Ona jest po nieatrakcyjna z lica a wszystko przez te operacje plastyczne.

  :fjedzia:

  Drogi Panie Kolego jeśli urazilem w jakimś stopniu Twoją seksualność lub to co wrzuciłem jest gorszące dla Ciebie,  to zwracam się z prośbą o wybaczenie, pochylając  czołowa przed  Twym majestatem.

 28. Przepraszam że się wtrącam, tak sobie tu chłopcy ładnie rozmawiacie. A oni będą się bili naprawdę, czy tylko tak …?

  Zgodnie ze staropolskim mano'a'mano panowie będący bohaterami programu "Tylko Jeden" staną w szranki ubitej ziemi, ogrodzonej rybacką siecią. Wtajemniczeni w arkana wszechstylowej walki wręcz będą starali się pokonać przeciwnika, jednak nie sprowadzałbym tego do prymitywnej bitki, o jakiej kolega raczył wspomnieć. Spodziewam się raczej szermierki na pięści, zapamiętałego kendo na dolne kończyny oraz zwarć muskularnych ciał w morderczych uściskach, niczym krokodylowe "death roll", po którym dłoń jedynie jednego z nich ku górze będzie mogła zostać wzniesiona!

 29. Prosiłbym jeszcze o przedstawienie sylwetki prowadzącej

  Przepraszam, bo chyba niefortunnie użyłem słowa "sylwetka" i w tej sytuacji może być to dwuznacznie odczytane. Oczywiście nie chodzi mi o ciało Pani Prowadzącej, a raczej jej biografię, w krótkiej, przystępnej dla użytkowników formie.

  Jeszcze raz przepraszam.

 30. Przepraszam, bo chyba niefortunnie użyłem słowa "sylwetka" i w tej sytuacji może być to dwuznacznie odczytane. Oczywiście nie chodzi mi o ciało Pani Prowadzącej, a raczej jej biografię, w krótkiej, przystępnej dla użytkowników formie.

  Jeszcze raz przepraszam.

  :razz:utinlaugh:

 31. Oczywiście nie chodzi mi o ciało Pani Prowadzącej, a raczej jej biografię, w krótkiej, przystępnej dla użytkowników formie.

  Panna Blanka Lipińska urodziła się w Puławach w połowie lipca. Drugiej połowie lipca. A dokładnie 22 lipca. Wyjaśnia to poniekąd słodycz, jaka płynie z filuternych oczu pisarki (niewtajemniczonym i młodym użytkownikom wyjaśniam, iż fabryka czekolady E.Wedel nosiła, w czasach słusznie minionych, nazwę Fabryki Czekolady im. 22 Lipca). Roku oczywiście nie wspominamy – wiek damy pozostaje jej prywatną sprawą.

  Jest córką Grzegorza i Małgorzaty, ma brata Jakuba. Ukończyła liceum w Puławach.

  W 2019 roku zajęła 2. miejsce na liście najlepiej zarabiających literatów polskich, ustępując jedynie niedoścignionemu imć Remigiuszowi Mrozowi.

  Według najnowszych doniesień portali plotkarskich, panna Blanka oraz pan Aleksander Milwiw-Baron (sympatyczny juror z muzycznego show "The Voice of Poland") mają się ku sobie.

 32. Wspaniali wojownicy. Już się nie mogę doczekać. Dużo się mogą nauczyć od trenerów.

  Sztab trenerski – pełen profesjonalizm, a nie żadne parcie na szkło. Utalentowani zawodnicy, tzw. "hot prospects". Mam silne przeczucie, że ten wspaniały program wykreuje nam nowego mistrza i padnie rekord! No, i Pani Blanka jako prowadząca. Muszę zdradzić, że uwielbiałem ją już w serii Street Fighter. A czytając jej książkę, masturbuje się na każdej stronie. Lofciam bardzo :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

  Młodzi i perspektywiczni. Jest sprzedawca suplementów ale jest też trener personalny, mamy więc każdy aspekt naszego ukochanego sportu.  Tak to się powinno robić! Brawo :deniroclap:

  Ile Kawul wam zapłacił za te komenty? A może to blanka płaciła ?:roberteyeblinking:

 33. Pan Kawulski i Pan Lewandowski jak zwykle gwarantują nam emocje na najwyższym poziomie. Specjalnie pod ten program kupiłem 65-calowy telewizor i wykupiłem najlepszy pakiet Cyfrowego Polsatu jaki mieli, gdyż nie godzi się oglądać takich dzieł w gorszych warunkach. Nie mogę się doczekać tych wspaniałych wieczorów spędzonych z Polsatem!

 34. Pan Kawulski i Pan Lewandowski jak zwykle gwarantują nam emocje na najwyższym poziomie. Specjalnie pod ten program kupiłem 65-calowy telewizor i wykupiłem najlepszy pakiet Cyfrowego Polsatu jaki mieli, gdyż nie godzi się oglądać takich dzieł w gorszych warunkach. Nie mogę się doczekać tych wspaniałych wieczorów spędzonych z Polsatem!

  Ja natomiast sprawdziłem trzewia mego komputera, aby uniknąć problemów z połączeniem internetowym i niepotrzebnych niesnasek oraz przepychanek słownych z włodarzami.

 35. Dzien DObry Użytkownicy , jestesm bardzo szczwesliwy ze juz o jeden dzien mniej do nowego programu… Dobrze przyjsc na forum i tak z rana poprawic sobie humor 😀

 36. Wspaniałe czasy dla nas kibiców tej pięknej dyscypliny mma. Włodarze bardzo o nas dbają serwując nam tak świetną rozrywkę, odliczam dni do rozpoczęcia tej uczty. Pozdrawiam Was Panowie i miłego dnia życzę! :tiphatb:

 37. Twardzi i męscy wojownicy, mają szansę zajść daleko.

  B.T.W. To nie prawda, że na zgrupowaniu dach przeciekał, a tak w ogóle to nawet wcale nie padało.

 38. Chciałoby się napisać " Jebaniutcy z cochones jaką piękną szyderą pojechali iż natenczas lajkować ich posty nie nadążam". ale boje się ze naruszę etykietę forum

 39. Ja natomiast sprawdziłem trzewia mego komputera, aby uniknąć problemów z połączeniem internetowym i niepotrzebnych niesnasek oraz przepychanek słownych z włodarzami.

  :jarolaugh:

 40. Pan Kawulski i Pan Lewandowski jak zwykle gwarantują nam emocje na najwyższym poziomie. Specjalnie pod ten program kupiłem 65-calowy telewizor i wykupiłem najlepszy pakiet Cyfrowego Polsatu jaki mieli, gdyż nie godzi się oglądać takich dzieł w gorszych warunkach. Nie mogę się doczekać tych wspaniałych wieczorów spędzonych z Polsatem!

  Trochę tylko szkoda, że szanowny Polsat nie nadaje w 4K, bo to dopiero byłaby uczta dla oka. Miejmy nadzieję, że ojcowie programu poszerzą miejsca emisji o Netflix to jeszcze będzie w HDRrze:antonio:

 41. Oczywiście program będzie wyśmienity, prawdziwa uczta dla oczu i uszu.

  Ciesze się, że najlepszy reżyser i scenarzysta w Polsce (Oczywiście #2 na świecie) wpadł na ten ciekawy i przede wszystkim oryginalny pomysł. Zawodnicy na pewno dadzą z siebie wszystko w walce o cenne trofeum jakim jest kontrakt w drugiej największej federacji MMA.

 42. Zgodnie ze staropolskim mano'a'mano panowie będący bohaterami programu "Tylko Jeden" staną w szranki ubitej ziemi, ogrodzonej rybacką siecią. Wtajemniczeni w arkana wszechstylowej walki wręcz będą starali się pokonać przeciwnika, jednak nie sprowadzałbym tego do prymitywnej bitki, o jakiej kolega raczył wspomnieć. Spodziewam się raczej szermierki na pięści, zapamiętałego kendo na dolne kończyny oraz zwarć muskularnych ciał w morderczych uściskach, niczym krokodylowe "death roll", po którym dłoń jedynie jednego z nich ku górze będzie mogła zostać wzniesiona!

  To już biegnę naparzyć herbaty…

 43. To już biegnę naparzyć herbaty…

  Do herbaty i seansu nie może zabraknąć biszkoptów i herbatników. Polecam biskity mini-betini, dostępne obecnie w sklepach Biedronka w atrakcyjnej cenie 89 groszy za 5 paczek.

 44. Ile Kawul wam zapłacił za te komenty? A może to blanka płaciła ?:roberteyeblinking:

  Raczysz żartowac Paniczu!

  Wszak Dżentelmeni o pieniądzach dyskusyi nie prowadzą. Z przyjacielską radą występuję w Twoją stronę – bacz na słowa!

 45. Wspaniały program, trampolina do sławy i pieniędzy.

  ..a przede wszystkim niekwestionowana przepsustka do świata odwagi i honoru!

 46. Witam mości panów. Chcialem wtrącić swoje trzy grosze do tego jakże wspaniałego tematu. Jednakże według nowych forumowych zasad nie godzi się na napisanie barbarzyńskiego "o k**wa te komentarze to złoto" i dołączenie niezgodnej z kanonem naszej kultury obrazka śmiejącego się niczym zwykły prostak trenera M.O.( który notabene jest wielkim antagonistą duetu odpowiedzialnego za ten wspaniały program). Toteż napiszę: bracia! Moja dusza czuje się ukontentowana dzięki waszym komentarzom! Troski me uszły w niebo niczym wolne ptaki kiedy usta  rozciągały się w zacnym uśmiechu! Unoszę wirtualny kielich z napitkiem na waszą cześć!

 47. Do herbaty i seansu nie może zabraknąć biszkoptów i herbatników. Polecam biskity mini-betini, dostępne obecnie w sklepach Biedronka w atrakcyjnej cenie 89 groszy za 5 paczek.

  Pamiętaj o zdjęciu na fb / insta z wpisem o tym jak bardzo kochasz swoja dziewczynę i to dla niej ta herbata. Przecież jesteście na dobre i złe i razem będzie oglądać ten program . Obok czaju postaw herbatniki z logiem sklepu , dodaj ze jest tez w tym sklepie dostępna powieść prowadzącej,. Niestety jak przystało na bestseler nie starczyło dla ciebie. Żałujesz. W tle oczywiście tv ze zwiastunek show. Cycki były lepsze ale kultura musi być. Nie jesteś prostakiem.

 48. Cytując naszego Krzyśka Soszyńskiego… JESTEŚCIE NIEMOŻLIWI

  :werdum:

  Jakby internet wymyślono 300 lat temu to właśnie tak by wyglądał mości murgrabio

 49. Panowie, trollujecie bardziej niż TVP. Jak tak dalej pójdzie to każdy temat będzie wyglądał jak beneficjent 500+ całujacy prezydenta po rękach :razz:utinlaugh:

 50. Ile Kawul wam zapłacił za te komenty? A może to blanka płaciła ?:roberteyeblinking:

  Dostojny Kawalerze, Najszlachetniejszy Lordzie, Członku najbardziej dostojnego Forum Cohones

  Milordzie, być może zdziwi się Pan, że osoba skromna, która nie ma zaszczytu być znaną Pannie Blance oraz Panom K&L, ośmiela się komentować w ten sposób. Z całą stanowczością odrzucam sugestie, iżbym był opłacany srebrnikami w celu sławienia dobrego imienia wyżej wymienionych Lordów i Panienki. Trzeba być człowiekiem posiadającym niezwykłą łaskę i szczodrobliwość, by dzielić się z pospólstwem cząstką swojej głębi duchowej – a to właśnie robią Jaśnie Państwo umożliwiając nam podziwianie swojego programu.

  Ich Lordowskiej Mości najpokorniejszy i najbardziej oddany sługa

  @osk

 51. Witam serdecznie Przyjaciele , jestem bardzo uradowany że tego typu program powstaję w naszym Pięknym kraju , ponadto moje serce raduje się jeszcze bardziej gdy widzę jak mocno utalentowani są uczestniczy tegoż programu. Z Tego miejsca chciałbym podziękować Panu reżyserowi Kawulskiemu i jego serdecznej przyjaciółce znakomitej reżyserce – Pani Blance Lipińskiej. Pozdrawiam serdecznie

 52. Witam Szanownych Kolegów.

  Jak zauważyłem, większość z nas wprost nie może się już doczekać tego niesamowitego i jedynego w swoim rodzaju programu. Tutaj oczywiście należy zaznaczyć, iż wielkie brawa należą się dla pomysłodawców tegoż projektu, czapki z głów, Panowie. Jak mniemam, biorący w programie udział młodzi chłopcy dadzą się poznać z jak najlepszej strony udowadniając, że ważne są dla nich takie cechy jak honor, skromność, szacunek do przeciwnika i czysto sportowe ambicje, ale także empatia, współczucie i pomoc słabszym w potrzebie, oraz oczywiście posługiwanie się nienaganną polszczyzną. Zachowania takiego oczywiście będą ich uczyć Trenerzy, wszak Pan Wrzosek oraz Pan Zaborowski nie od dziś są doskonałym przykładem wcielenia tych cnót w życie.

 53. Panowie, trollujecie bardziej niż TVP. Jak tak dalej pójdzie to każdy temat będzie wyglądał jak beneficjent 500+ całujacy prezydenta po rękach :razz:utinlaugh:

  :roberteyeblinking:  a jakże! jeszcze jak

 54. Panowie, trollujecie bardziej niż TVP. Jak tak dalej pójdzie to każdy temat będzie wyglądał jak beneficjent 500+ całujacy prezydenta po rękach :razz:utinlaugh:

  :roberteyeblinking:  a jakże! jeszcze jak

 55. Drogi @PioTRTek . Jest mi niezmiernie przykro  i na pewno nie tylko mi ale także całej społeczności Cochobes,a w szczególności adminom, że chcesz nas opuścić. Mamy nadzieję , piszę to w imieniu ogółu choć nie mam takiego prawa, że Twoja decyzja jest pochopna, przemyślisz ją i będziesz z nami z ..ujem , urwą czy bez.

 56. Dwa dni mnie nie było na forum, a tu jak widzę się trochę pozmieniało…. oczywiście w pozytywnym sensie! Program będę śledził z zapartym tchem. Jednocześnie chciałbym pogratulować Panom Włodrzom – Panu Maćkowi i Panu Martinowi –  wspaniałego i oryginalnego pomysłu, dzięki któremu będziemy mogli poznać prywatne życie i rozterki tych walecznych gladiatorów, których podziwiamy na galach uprzednio wykupiwszy ppv. Spojrzeć na nich z naszej ludzkiej perspektywy, to po prostu fascynujące. Słowa podziękowania należą się też naszej ukochanej Reakcji, dzięki której możemy czytać te wszystkie wiadomości za ich ciężką i często niewdzięczną pracę poświęconą naszemu ukochanemu hobby. Dzięki Wam stałem się innym, lepszym człowiekiem. Pozdrawiam cieplutko i tak trzymać dalej, jesteście najlepsi.

   :gabi_much_love:

 57. Dwa dni mnie nie było na forum, a tu jak widzę się trochę pozmieniało…. oczywiście w pozytywnym sensie! Program będę śledził z zapartym tchem. Jednocześnie chciałbym pogratulować Panom Włodrzom – Panu Maćkowi i Panu Martinowi –  wspaniałego i oryginalnego pomysłu, dzięki któremu będziemy mogli poznać prywatne życie i rozterki tych walecznych gladiatorów, których podziwiamy na galach uprzednio wykupiwszy ppv. Spojrzeć na nich z naszej ludzkiej perspektywy, to po prostu fascynujące. Słowa podziękowania należą się też naszej ukochanej Reakcji, dzięki której możemy czytać te wszystkie wiadomości za ich ciężką i często niewdzięczną pracę poświęconą naszemu ukochanemu hobby. Dzięki Wam stałem się innym, lepszym człowiekiem. Pozdrawiam cieplutko i tak trzymać dalej, jesteście najlepsi.

   :gabi_much_love:

  Program fighter+ :waldeklaugh:

 58. Zawołajcie mnie jak wszystko na forum wróci na właściwe tory.

  :kis:

  Nie będziemy wołać bo to niekulturalne tak się drzeć. Wyślemy Pana Różala to zapuka Ci do drzwi :kis:

 59. Zapowiada się wspaniały program pełen emocji i zwrotów aukcji. Od bólu i łez po radość i śmiech. Jestem pełen podziwu dla Panów Włodarzy za ich determinację,odwagę i wizjonerskie propagowanie najszlachetniejszej profesji jaką bez cienia wątpliwości jest bycie zawodnikiem MMA.

  Pozdrawiam serdecznie.

 60. Co jest pedały? :travolta:

  Pomyliłeś kolego tematy, dział kolarstwo w Cohones, tam szukaj interesujących ciebie nowinek – pozdrawiam.

 61. Pomyliłeś kolego tematy, dział kolarstwo w Cohones, tam szukaj interesujących ciebie nowinek – pozdrawiam.

  Touche:tiphatb:

 62. Panowie wybaczą, że nazwałem ich homoseksualistami. Ta wężowa obelga jest wyznaniem mojej wiary w wolność i indywidualizm jednostki.

 63. Jesli Polsat bedzie mial cos do powiedzenia jesli chodzi o produkcje, a pewnie bedzie mial bardzo duzo do powiedzenia, to obawiam sie ze bedzie to festiwal zenady w stylu Trudnych spraw…

  Oby tylko zawodnicy wyszli na plus.

 64. A już momentami traciłem wiarę w cohones:DC:. Dalej Waszmości, nie zabraniajcie sobie również folgować w innych tematach. To forum dawno już winne było łyknąć kultury. Pozdrawiam serdecznie szanownych dżentelmenów :tiphatb:

 65. Ta wężowa obelga jest wyznaniem mojej wiary w wolność i indywidualizm jednostki.

  Myślę, że wśród nas nie ma, aż tak wyzwolonych jednostek – nie znajdziesz kompana, tzn. był tu kiedyś taki frywolny jegomość, dziś zagląda z rzadka.

 66. Myślę, że wśród nas nie ma, aż tak wyzwolonych jednostek – nie znajdziesz kompana, tzn. był tu kiedyś taki frywolny jegomość, dziś zagląda z rzadka.

 67. Witam szanowne grono miłośników sportów indywidualnych.

  Jestem niezwykle rad, że Panowie: Pan Martin, oraz Pan Maciej dopięli swego i zrobili ten fascynujący program.

  Ciekawosta: czy szanowne grono wiedziało, iż to właśnie Pan Maciej i Pan Martin wymyślili lata temu formułę tego programu? Mało kto wie, iż ta formuła została ukradziona przez mało znaczącą organizację.

  Ale do meritum.

  Bardzo mi się podoba, że prowadzącą będzie Pani Blanka.

  Druga w Polsce pisarka (zaraz po Oldze Tokarczuk) prowadzi tak fantastyczny program!

  Druga pozytywna wiadomość, to wybór trenera, Pana Łukasza- gwarancja profesjonalnego podejścia, a i jest szansa, że będą jakieś konkursy dla widzów- wygranie biletów na galę itd.

  Pozwolę sobie też w moim poście na prywatę.

  Bardzo kibicuję chłopakowi, który chciał spełnić swoje marzenia. Nie będę pisał o kogo chodzi, ale posłałem niemało pieniążków, aby mógł wystąpić.

  Jedyny minus jak widzę, to brak ppv.

  Każdy kibic sportów indywidualnych z chęcią zakupi ppv w kwocie powiedzmy 50zł za odcinek.

  Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru.

 68. Jest ktos z Lodzi i moze cos powiedziec?

  coś

  Szanowny użytkowniku @Masta -uprzejmie informuję, że zgłosiłem Pana do moderacji.

  To nie czas i miejsce na takie-przepraszam za słownictwo- dyrdymały.

  Najsilniejszy łańcuch jest tak mocny jak najsłabsze jego ogniwo, a Pan Panie @Masta jest Pan tym najsłabszym ogniwem.

  To porządne forum i proszę się dostosować.

  Przepraszam za mój  agresywny ton, ale jestem wysoce zniesmaczony poziomem tego użytkownika.

  Mam nadzieję, że wróci z głową pełną pomysłów i dobrym nastawieniem, czego sobie i Wam drodzy użytkownicy życzę.

 69. Szanowny użytkowniku @Masta -uprzejmie informuję, że zgłosiłem Pana do moderacji.

  To nie czas i miejsce na takie-przepraszam za słownictwo- dyrdymały.

  Najsilniejszy łańcuch jest tak mocny jak najsłabsze jego ogniwo, a Pan Panie @Masta jest Pan tym najsłabszym ogniwem.

  To porządne forum i proszę się dostosować.

  Przepraszam za mój  agresywny ton, ale jestem wysoce zniesmaczony poziomem tego użytkownika.

  Mam nadzieję, że wróci z głową pełną pomysłów i dobrym nastawieniem, czego sobie i Wam drodzy użytkownicy życzę.

  Szanowny Panie @torpedo nie przecze, moje występki są wysoce naganne, ale jako że mogę już nie wrócić, uprzejmie proszę o informację:

  Czy ten program będzie nadawamy w nowoczesnym systemie ppv spopularyzowanym przez zacną federację KejeSDablju ? Bo chciałbym wykupić subskrypcje na to jakże niepowtarzalne wydarzenie.

 70. Szanowny Panie @torpedo nie przecze, moje występki są wysoce naganne, ale jako że mogę już nie wrócić, uprzejmie proszę o informację:

  Czy ten program będzie nadawamy w nowoczesnym systemie ppv spopularyzowanym przez zacną federację KejeSDablju ? Bo chciałbym wykupić subskrypcje na to jakże niepowtarzalne wydarzenie.

  Niestety szanowny kolego, ale nie.

  Głęboko nad tym ubolewam.

 71. Niestety szanowny kolego, ale nie.

  Głęboko nad tym ubolewam.

  Nie godzi się! Nie godzi się żeby takie dobra były dostępne za przysłowiowe friko!

 72. Niestety szanowny kolego, ale nie.

  Głęboko nad tym ubolewam.

  Szkoda, chciałem zainwestować pieniążki w coś wartościowego. W takim razie darmowy przekaz telewizyjny potraktują jak wczesny prezent Bożonarodzeniowy, jakoby sam Jezusek w asyście Matki Boskiej z Guadelupy zapakował go w odświętny papier w renifery.

 73. Szkoda, chciałem zainwestować pieniążki w coś wartościowego

  Szkoda, że dopiero szanowny użytkownik teraz o tym pomyślał.

  Kilka tygodni temu była akcja wspierania poczciwego sportowca o którym wspomniałem w poprzednim poście.

  Myślę, że pomimo tego iż ów zawodnik zebrał już potrzebne pieniążki na spełnienie swojego marzenia, to nie pogardzi dodatkową gotówką.

  Młodzi teraz mają niezwykle trudny start- pomóżmy Im się odnaleźć w tym trudnym świecie!

 74. Nie godzi się! Nie godzi się żeby takie dobra były dostępne za przysłowiowe friko!

  W pełni się z Panem Kolegą zgadzam,oglądanie gladiatorów, którzy ryzykują życiem dla glorii i chwały bez uiszczenia skromnej daniny z mojej strony uważam za wielce niestosowne.

  Pozdrawiam serdecznie.

 75. Ciekawosta: czy szanowne grono wiedziało, iż to właśnie Pan Maciej i Pan Martin wymyślili lata temu formułę tego programu? Mało kto wie, iż ta formuła została ukradziona przez mało znaczącą organizację.

  Co szanowny kolega opowiada? To bardzo interesujące. Oczywiscie nigdy nie wątpiłem w kreatywność obu Panów (warto przytoczyć tutaj fakt, ze Pan Maciej doskonale spełnia sie jako reżyser), ale nie powiedziałbym, ze jest to autorska produkcja. Tym bardziej ogromne brawa i wyrazy uznania.

  Wracając do tematu, bo troszeczkę odbiegliśmy od meritum sprawy, ale mysle ze szanowna redakcja wybaczy nam wplatanie takich smaczków, to zycze wszystkim uczestnikom powodzenia w programie, niech wygra sport i szacunek.

  Z gorącymi pozdrowieniami,

  Kofi

 76. W pełni się z Panem Kolegą zgadzam,oglądanie gladiatorów, którzy ryzykują życiem dla glorii i chwały bez uiszczenia skromnej daniny z mojej strony uważam za wielce niestosowne.

  Pozdrawiam serdecznie.

  Ale co zrobić? Zajadanie z tego suto zastawionego stołu obfitości jakim jest ten program za darmo to wbrew sumieniu, ale nie oglądać? To nie wchodzi w rachubę! Chociaż marne 50 zł dla włodarzy , ale za dobry kontent to płacę z przyjemnością!

 77. Co szanowny kolega opowiada? To bardzo interesujące.

  Długo to historyja.

  Najlepiej, gdyby opowiedzieli ją Panowie Martin i Maciej.

  Ja ją słyszałem setki razy i za każdym razem nie mogę wyjść z zdumienia, ża na krajowym rynku mamy tak utalentowanych przedstawicieli sportów indywidualnych.

 78. Mili Państwo!

  Przyglądam się tej dyskusji z zaciekawieniem, jednakowoż ze zdumieniem jak znacząca większość z was wyraża entuzjazm względem tego wielce oryginalnego pomysłu na program sportowo-rozrywkowy. Osobiście mam wiele wątpliwości. Nie chcę przesadnie krytykować czegoś, czego jeszcze nie ujrzałem ani psuć tej jakże pozytywnej atmosfery panującej w tym temacie. Aczkolwiek nie jestem w pełni zadowolony z wyborów personalnych poczynionych przez autorów tego widowiska. Z przykrością stwierdzam, że moje zainteresowanie znacząco zmalało i prawdopodobnie odpuszczę sobie tej wątpliwej przyjemności. Niemniej życzę osobom zaangażowanym wielkiego sukcesu, który przyczyni się do rozwoju wciąż niedocenianej dyscyplinie sportu KSW w Polsce.

  :iamdone:

 79. Panje ,ale proszę tu nie rzucać rasistowskich aluzji dobre?

  Przepraszam, daję sobie sam żółtą…A nie, znowu bym narobił bigosu! Kajam się i wybacz kolego za to głębokie faux pass z mojej strony. Bardzo lubię Afrykę i tamtejszą ludność, lwy i antylopy też  bardzo fajne wszystko tam jest super

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.