Do skandalicznych scen i bójki z udziałem kilkunastu osób doszło na „wigilijnej” gali AMC Fight Nights Global: Winter Cup w Moskwie.

W przerwie pomiędzy pojedynkami, organizatorzy wydarzenia aby wypromować rewanż Vladimira Mineeva z Magomedem Ismailov, zaprosili obu zawodników na rozmowę do klatki.

Pierwszy pojedynek stoczony na gali AMC Fight Nights Global 90 w 2018 roku zakończył się remisem i z dużą pewnością można stwierdzić, że obaj wojownicy po wczorajszej awanturze będą mocno wyczekiwać drugiej walki.

Po wymianie świątecznych uprzejmości w środku klatki, Magomed Ismailov nie wytrzymał presji i markując uderzenie próbował sprowokować Mineeva. Kiedy Rosjanin odpowiedział próbą trafienia przeciwnika mikrofonem, Ismailov rzucił się na niego z pięściami co w kilka sekund doprowadziło do gigantycznej bójki w klatce z udziałem kilkunastu będących na hali osób:

Według doniesień rosyjskiej prasy, Ismailov po bójce został zatrzymany przez policję, ale ostatecznie został zwolniony z aresztu. Za udział w awanturze grozi mu finansowa grzywna lub 15 dni więzienia.

27 KOMENTARZE

 1. Brodata szmata bez honoru, wjebać się jak szmata między dwóch bijących się i atakować od tyłu.

 2. Brodata szmata bez honoru, wjebać się jak szmata między dwóch bijących się i atakować od tyłu.

  Kurwy bez honoru. Contu więcej gadać

   Z gówna bicza  nie ulepisz.

 3. Brodata szmata bez honoru, wjebać się jak szmata między dwóch bijących się i atakować od tyłu.

  kare powinni mu dojebac, ze nie ma maski na mordzie:lol:

 4. Za udział w awanturze grozi mu finansowa grzywna lub 15 dni więzienia

  :razz:ociesznymirek: Dwa tygodnie z gitami na celi. Porobi sobie pompeczki, poczyta książeczki, trochę się pośmieje z frajerów i już do domku. I jeszcze ten szacunek na dzielni. No kara fest. Nie ma się co dziwić, że tak szybko tam wszyscy z łapami wyskakują:no dawaj:

 5. Brodata szmata bez honoru, wjebać się jak szmata między dwóch bijących się i atakować od tyłu.

  Adam Yandiev style

 6. Porobi sobie pompeczki, poczyta książeczki

  Obawiam się kolego, że gość nie opanował takiej trudnej sztuki, jaką jest czytanie

  Rosja to jednak stan umysłu

 7. Obawiam się kolego, że gość nie opanował takiej trudnej sztuki, jaką jest czytanie

  Rosja to jednak stan umysłu

  Jest dokładnie odwrotnie od tego co mówisz – w Rosji jest najniższy analfabetyzm na świecie (99.73% ludzi czyta i pisze ze zrozumieniem). Tak to Rosja – stan umysłu – stąd wysoka kultura, zawsze setki lat przed polską kulturą- balet, chór, opera, wielcy pisarze jak Tołstoj czy kompozytorzy jak Czajkowski. A przeciętny Czeczen mówi po rosyjsku, arabsku i w swoim regionalnym dialekcie – i potrafi pisać w przynajmniej 2ch alfabetach. Edukacja jest obowiązkowa do 18stki + wojsko (2lata!) w którym są zajęcia z rosyjskiej kultury i normalne szkolne zajęcia. Rosjanie mają to czego nie mają Polacy – świadomość narodową i szacunek do swojej kultury – i mnóstwo ludzi czyta książki czy poezję. Maga Magomedov to wgl pewnie ma 2 kierunki studiów skończone – Czeczeni i Dagestańczycy uważają, ze edukacja to MOC i często cała rodzina składa się by posłać do Europy jedno dziecko by skończyło studia i zostało lekarzem czy kimkolwiek (najlepszy przykład – nasz Mamed). Proszę mi tu potężnej Rosji nie szkalować bo ani Polska nie ma do niej startu w MMA ani militarnie ani tymbardziej kulturowo.

 8. Jest dokładnie odwrotnie od tego co mówisz – w Rosji jest najniższy analfabetyzm na świecie (99.73% ludzi czyta i pisze ze zrozumieniem). Tak to Rosja – stan umysłu – stąd wysoka kultura, zawsze setki lat przed polską kulturą- balet, chór, opera, wielcy pisarze jak Tołstoj czy kompozytorzy jak Czajkowski. A przeciętny Czeczen mówi po rosyjsku, arabsku i w swoim regionalnym dialekcie – i potrafi pisać w przynajmniej 2ch alfabetach. Edukacja jest obowiązkowa do 18stki + wojsko (2lata!) w którym są zajęcia z rosyjskiej kultury i normalne szkolne zajęcia. Rosjanie mają to czego nie mają Polacy – świadomość narodową i szacunek do swojej kultury – i mnóstwo ludzi czyta książki czy poezję. Maga Magomedov to wgl pewnie ma 2 kierunki studiów skończone – Czeczeni i Dagestańczycy uważają, ze edukacja to MOC i często cała rodzina składa się by posłać do Europy jedno dziecko by skończyło studia i zostało lekarzem czy kimkolwiek (najlepszy przykład – nasz Mamed). Proszę mi tu potężnej Rosji nie szkalować bo ani Polska nie ma do niej startu w MMA ani militarnie ani tymbardziej kulturowo.

  Nie wiem jak zresztą tego o czym piszesz, ale fakt, że rosyjska inteligencja naukowa i kulturalna od wieków była w czołówce całego świata. Inteligencja + tzw. rosyjska dusza zaowocowała np. dziełami literackimi, które zna i czyta cały świat, czego pozazdrościć im mogą takie potęgi jak np. USA. Tym bardziej żal, że zawsze rządzeni byli przez siermiężnych absolutystów z mentalnością kgb-isty, a ci najbardziej uznani przez świat inteligenci to zwykle byli i są dysydenci.

 9. Nie wiem jak zresztą tego o czym piszesz, ale fakt, że rosyjska inteligencja naukowa i kulturalna od wieków była w czołówce całego świata. Inteligencja + tzw. rosyjska dusza zaowocowała np. dziełami literackimi, które zna i czyta cały świat, czego pozazdrościć im mogą takie potęgi jak np. USA. Tym bardziej żal, że zawsze rządzeni byli przez siermiężnych absolutystów z mentalnością kgb-isty, a ci najbardziej uznani przez świat inteligenci to zwykle byli i są dysydenci.

  sam miałem to napisać xD

  Przez tę falę alkoholizmu jest masa tych dziwnych filmików przez które można mieć wrażenie ,,co jest rosyjskie to jest hardcorowe".

  Podobne można też opisać Chińczyków, którzy do przywódców szczęścia nie mają, ale wielu z nich na europejskim rynku pracy jest bez większej konkurencji.

 10. Mam nadzieję że Ismailov i jego brodata drużyna dostaną wpie#dol. Jak ja nienawidzę takich pał co wlatuja z partyzanta. Nie wiem czy mi się wydaje, ale na drugim filmiku pod koniec nie wleciał przypadkiem Damian Herczyk?

 11. Jest dokładnie odwrotnie od tego co mówisz – w Rosji jest najniższy analfabetyzm na świecie (99.73% ludzi czyta i pisze ze zrozumieniem). Tak to Rosja – stan umysłu – stąd wysoka kultura, zawsze setki lat przed polską kulturą- balet, chór, opera, wielcy pisarze jak Tołstoj czy kompozytorzy jak Czajkowski. A przeciętny Czeczen mówi po rosyjsku, arabsku i w swoim regionalnym dialekcie – i potrafi pisać w przynajmniej 2ch alfabetach. Edukacja jest obowiązkowa do 18stki + wojsko (2lata!) w którym są zajęcia z rosyjskiej kultury i normalne szkolne zajęcia. Rosjanie mają to czego nie mają Polacy – świadomość narodową i szacunek do swojej kultury – i mnóstwo ludzi czyta książki czy poezję. Maga Magomedov to wgl pewnie ma 2 kierunki studiów skończone – Czeczeni i Dagestańczycy uważają, ze edukacja to MOC i często cała rodzina składa się by posłać do Europy jedno dziecko by skończyło studia i zostało lekarzem czy kimkolwiek (najlepszy przykład – nasz Mamed). Proszę mi tu potężnej Rosji nie szkalować bo ani Polska nie ma do niej startu w MMA ani militarnie ani tymbardziej kulturalnie.

  Piszesz "świadomość narodową i szacunek do swojej kultury" – a z ciebie wylazły kompleksy narodowosciowe…:razz:utinlaugh:

  Tak, Czeczeńcy czy Dagestańce tak bardzo marzą być lekarzami, że na Zachodzie nie pracują, tylko bawią się w grupach przestępczych. Przecież wielu ich jedzie na krzywych akcjach.

  "militarnie" – masz na myśli tych morderców, że Specnazu? Zapytaj byłego wojaka ruskie o co walczył w Czeczenii i jak widzi porozumienie Kadyrowa z Putinem. Czy podoba mu się masowe przyjmowanie imigrantów do rosyjskiej armii, i jak czysci Rosjanie są przez tych imigrantów traktowani – bo siadanie na butelke przez ruskich jest już normalnością w koszarach wojskowych.

  "kulturalnie" – fakt…w kulturze picia ich już nie pobijemy.

  I co masz na mysli rosyjskie mma? Bo gdy ruskie zobaczyły "swoją" kadre zapaśniczą, to tylko było tak…:waldeklaugh:

  Wiesz mógłbym tutaj dużo opisać na temat Rosji, ale nie chce niszczyć ci świadomości "wielkiej" Rosji, która się pomału sypie… a Chińczyki zajmują coraz bardziej wschodnią cześć tego kraju, choćby masowo wycinając lasy.

 12. Piszesz "świadomość narodową i szacunek do swojej kultury" – a z ciebie wylazły kompleksy narodowosciowe…:razz:utinlaugh:

  Tak, Czeczeńcy czy Dagestańce tak bardzo marzą być lekarzami, że na Zachodzie nie pracują, tylko bawią się w grupach przestępczych. Przecież wielu ich jedzie na krzywych akcjach.

  "militarnie" – masz na myśli tych morderców, że Specnazu? Zapytaj byłego wojaka ruskie o co walczył w Czeczenii i jak widzi porozumienie Kadyrowa z Putinem. Czy podoba mu się masowe przyjmowanie imigrantów do rosyjskiej armii, i jak czysci Rosjanie są przez tych imigrantów traktowani – bo siadanie na butelke przez ruskich jest już normalnością w koszarach wojskowych.

  "kulturalnie" – fakt…w kulturze picia ich już nie pobijemy.

  Wiesz mógłbym tutaj dużo opisać na temat Rosji, ale nie chce niszczyć ci świadomości "wielkiej" Rosji, która się pomału sypie… a Chińczyki zajmują coraz bardziej wschodnią cześć tego kraju, choćby masowo wycinając lasy.

  Będziesz filologowi rosyjskiemu, który mieszkał 3 lata w Moskwie mówił jak jest. Szanuję xD.

 13. Będziesz filologowi rosyjskiemu, który mieszkał 3 lata w Moskwie mówił jak jest. Szanuję xD.

  A ty gościowi, który przybywał z ruskimi kiedyś na codzień?(nie brodatymi)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.