UFC opublikowało specjalny materiał, na którym pokazało najlepsze akcje z minionej gali UFC 292 w Bostonie w zwolnionym tempie. Sean O’Malley został w sierpniu tego roku nowym mistrzem kategorii koguciej największej organizacji MMA na świecie, nokautując Aljamaina Sterlinga.

Sean O’Malley wchodził do pojedynku z Aljamainem Sterlingiem jako underdog. „Funkmaster” był faworyzowany przed starciem z „Sugar” ze względu na swoją przewagę w grapplingu, ale nie zdołał jej wykorzystać. O’Malley obronił próby obaleń przeciwnika i w drugiej rundzie znokautował ówczesnego mistrza dywizji do 61 kilogramów UFC. Zobaczcie najlepsze akcje z gali UFC 292, na której odbyła się ta walka, w zwolnionym tempie opublikowane na kanale YouTube organizacji UFC.

Pojedynek obu panów był według prezydenta UFC, Dany White’a, najbardziej lukratywną walką w kategorii koguciej w historii organizacji. Teraz nowy mistrz, O’Malley (17-1, 1 NC MMA) prawdopodobnie zmierzy się z Marlonem „Chito” Verą, który zadał mu jedyną porażkę w karierze. Do ich starcia doszło w sierpniu 2020 roku na UFC 252. Na swoim koncie, „Sugar” ma wygrane z m.in. Petrem Yanem czy Thomasem Almeidą. 13 z 17 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of baju
baju

NoLife FC

31,556 komentarzy 55,009 polubień

UFC opublikowało specjalny materiał, na którym pokazało najlepsze akcje z minionej gali UFC 292 w Bostonie w zwolnionym tempie. Sean O'Malley został w sierpniu tego roku nowym mistrzem kategorii koguciej największej organizacji MMA na świecie, nokautując Aljamaina Sterlinga.

Sean O'Malley wchodził do pojedynku z Aljamainem Sterlingiem jako underdog. "Funkmaster" był faworyzowany przed starciem z "Sugar" ze względu na swoją przewagę w grapplingu, ale nie zdołał jej wykorzystać. O'Malley obronił próby obaleń przeciwnika i w drugiej rundzie znokautował ówczesnego mistrza dywizji do 61 kilogramów UFC. Zobaczcie najlepsze akcje z gali UFC 292, na której odbyła się ta walka, w zwolnionym tempie opublikowane na kanale YouTube organizacji UFC.

Pojedynek obu panów był według prezydenta UFC, Dany White'a, najbardziej lukratywną walką w kategorii koguciej w historii organizacji. Teraz nowy mistrz, O’Malley (17-1, 1 NC MMA) prawdopodobnie zmierzy się z Marlonem „Chito” Verą, który zadał mu jedyną porażkę w karierze. Do ich starcia doszło w sierpniu 2020 roku na UFC 252. Na swoim koncie, „Sugar” ma wygrane z m.in. Petrem Yanem czy Thomasem Almeidą. 13 z 17 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem.

Odpowiedz polub

click to expand...