Stifler Popek FAME MMA 7

Damian „Stifler” Zduńczyk po przegranej walce z popularnym „Popkiem” na FAME MMA 7 dotrzymał danego słowa i zrobił tatuaż z twarzą swojego przeciwnika.

Paweł „Popek” Mikołajuw we wrześniu tego roku udanie powrócił do klatki poddając w pierwszej rundzie debiutującego w MMA „Stiflera”. Był to debiut „Popka” w organizacji FAME MMA, a starcie było główną atrakcją gali FAME MMA 7.

Przed walką, znany z telewizyjnego programu „Warsaw Shore” Zduńczyk zapowiadał, że w przypadku przegranej, wytatuuje sobie twarz swojego przeciwnika. Jak widać na poniższych zdjęciach, słowa dotrzymał:

View this post on Instagram

👀

A post shared by Damian Zduńczyk „STIFLER” (@stifler16cm) on

25 KOMENTARZE

 1. Nigdy nie zrozumiem ludzi co pykają sobie 100 tatuaży , a potem ciul go wie gdzie się to zaczyna a gdzie kończy i wygląda sie jak pomazanym flamastrem, bo się wszystko zlewa.

  Masz chociaz 1 dziare?

 2. Nigdy nie zrozumiem ludzi co pykają sobie 100 tatuaży , a potem ciul go wie gdzie się to zaczyna a gdzie kończy i wygląda sie jak pomazanym flamastrem, bo się wszystko zlewa.

 3. Dlaczego defthomas zawsze dubluje posty? Nie macie kogos od strony technicznej kto moglby pomoc? Az dziwne, ze tak jest za kazdym razem.

  mysz defa

 4. Dlaczego defthomas zawsze dubluje posty? Nie macie kogos od strony technicznej kto moglby pomoc? Az dziwne, ze tak jest za kazdym razem.

  Też się dziwię. @defthomas ???

 5. Dlaczego defthomas zawsze dubluje posty? Nie macie kogos od strony technicznej kto moglby pomoc? Az dziwne, ze tak jest za kazdym razem.

 6. Nie wierzę…

  Zrobili mu to jakąś farbą i pewnie zmaże.

  Aczkolwiek ten cały stifler to też kawał debila i różnie może być.

  To nie farba, on robi sobie w takim stylu tatuaże, wytatuował też m.in. włodarza tej gali Wojtka Golę.

 7. Nie wierzę…

  Zrobili mu to jakąś farbą i pewnie zmaże.

  Aczkolwiek ten cały stifler to też kawał debila i różnie może być.

 8. Wyjątkowej klasy idiota. Jak będzie dziarał sobie każdego z kim przejebie, to mu miejsca zabraknie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.