Poznaliśmy jednego z bohaterów walki wieczoru gali Strife Tube 2. Jak podała polska organizacja, wydarzenie uświetni starcie w wadze średniej z udziałem Cezarego Kęsika.

Do gali Strife Tube 2 dojdzie 15 grudnia w piątek na hali MOSiR w Radomiu. Wydarzenie będzie transmitowane na kanale na YouTubie stacji TVN Turbo. Dla Strife MMA to czwarte w tym roku wydarzenie. Inne nazwiska, które wystąpią na karcie nie zostały jeszcze ujawnione. Nie wiadomo też czy „Lubelski Czołg” na stałe związał się ze Strife MMA, czy będzie na przemian rywalizował również dla KSW, gdzie występował ostatnio.

Kęsik (MMA 13-4) przegrał trzy ostatnie pojedynki. W lipcu musiał uznać wyższość Damiana Janikowskiego na gali KSW 84 w Gdyni. „Lubelski Czołg” przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów. Kęsik w KSW zadebiutował w 2019 roku. Dotychczas stoczył 7 walk, z których wygrał 3, a przegrał 4. Zawodnik z Lubelszczyzny w przeszłości dzierżył pas mistrzowski kategorii średniej organizacji TFL. 12 z 13 zwycięstw kończył przed czasem – głównie, bo 10 razy nokautował swoich przeciwników.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

18,553 komentarzy 48,915 polubień

Pewnie będzie jakiś brazylijski bumobij, ktoś taki żeby Cezariusz napewno poza KSW nie przegrał.

Odpowiedz 1 Like