Poznaliśmy walkę wieczoru gali Strife 9, w której wystąpią dwaj zawodnicy z przeszłością w organizacji KSW. Jak podała marka Strife MMA, wydarzenie uświetni rywalizacja w kategorii półśredniej z udziałem Konrada Rusińskiego oraz Arkadiusza Kaszuby. Gala Strife 9 odbędzie się 22 czerwca w Hali Sportowej MOSiR w Chełmie.

Rusiński (MMA 6-2) powróci do klatki po porażce na gali XTB KSW Epic w lutym. Polak przegrał przez nokaut w trzeciej rundzie z Muslimem Tulshaevem. Wcześniej zawodnik z Lubelszczyzny udanie zadebiutował w KSW poddając Krystiana Bielskiego w listopadzie na gali w Radomiu, za co zgarnął bonus od organizacji. Wcześniej Rusiński rywalizował w TFL i Babilon MMA. 5 z 6 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem. Głównie, bo czterokrotnie ich poddawał.

Kaszuba (MMA 4-4) powróci po wygranej przez nokaut na Strife 4 w październiku ubiegłego roku. Zawodnik z Rzeszowa skończył wówczas w pierwszej rundzie Adama Gielatę. Wcześniej Polak przegrał cztery pojedynki z rzędu. Dwa z nich miały miejsce w organizacji KSW w 2022 roku. Kaszuba w swojej karierze rywalizował również w m.in. EFM. 3 z 4 zwycięstw zdobywał nokautując swoich przeciwników.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

12,250 komentarzy 28,222 polubień

Chełm potrafi się bawić... Zwłaszcza w tatuaże są nie w chełm bici :tysoncoffe: 1000033956.jpg

Odpowiedz 1 Like