Georges St-Pierre o Tonym Fergusonie

Georges St-Pierre (26-2) był gościem Helen Yee i udzielił jej wywiadu podczas Olympia Expo. Popularny ”GSP” po raz kolejny podjął temat walki z Khabibem Nurmagomedovem (28-0) i po raz kolejny przypomniał, że jest on na emeryturze.

Niczego nikomu nie zazdroszczę, jestem na emeryturze z jakiegoś powodu. UFC wie gdzie mnie szukać, ale na razie jest mi bardzo dobrze bez MMA. Nie mogę narzekać, życie jest piękne.

Co więcej, Kanadyjczyk stwierdził, że to Tony Ferguson (25-3) jest następny w kolejce.

Uważam, że ten gość zasłużył sobie na pas w 100%. To będzie fenomenalna walka. Jestem wielkim fanem i na pewno będę oglądać. Zobaczymy, kto będzie przeważał. Tony lubi grać nieczysto, uderza łokciami i kolanami. Khabib będzie patrzył w stronę zapasów i parteru. Styl określa walkę i naprawdę ciężko mi powiedzieć.

Po tej wypowiedzi Helen zapytała, czy St-Pierre nadal trenuje.

Oczywiście, że trenuję. Może nie, dlatego że mam zbliżającą się walkę, ale po prostu to kocham. Nadal się uczę jako zawodnik dzięki innym sportom.

6 KOMENTARZE

  1. Na pas nie wiem ale na walke o pas jak najbardziej. Jest duze cisnienie ze wszystkich stron na walke Nurmy z Tonym tak wiec Lysol raczej nic nie odjebie i musi to zestawic po raz 5.

  2. Na pas nie wiem ale na walke o pas jak najbardziej. Jest duze cisnienie ze wszystkich stron na walke Nurmy z Tonym tak wiec Lysol raczej nic nie odjebie i musi to zestawic po raz 5.

    Oby. W wywiadach Danka nie wygladal jak entuzjasta tego pojedynku. Pewnie najchetniej by tam wcisnal swojego pupilka.

  3. Kto inny jak nie Tony może powstrzymać Kalabiba? Gejczi? Ma argumenty, jednak wg mnie Tony ma większe. Gillespie? Za wcześnie. Tylko el chuj!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.