Złe informacje dotarły z Rosji w południe. Wskutek powikłań COVID-19 oraz przebytej chorobie zmarł wielki trener Abdulmanap Nurmagomedov. 57-letni ojciec Khabiba w maju zapadł w śpiączkę i od tamtej pory sytuacja była dramatyczna. Dwa tygodnie temu mistrz wagi lekkiej UFC informował, że z jego ojcem jest już lepiej, niestety komplikacje zebrały swoje żniwo.

W mediach społecznościowych zawodnicy MMA, trenerzy oraz dziennikarze przekazują wsparcie rodzinie Nurmagomedov.

Jan Błachowicz: Szczere kondolencje dla Khabiba Nurmagomedova. Spoczywaj w pokoju Abdulmanapie.

Marc Goddard: Hołdy ciągle spływają w kierunku Abdulmanapa, to słuszne. Miałem wiele pozytywnych spotkań z tym człowiekiem w UFC, jak i poza organizacją. Kondolencje dla Khabiba i jego rodziny.

John Kavanagh: Wielka przykrość po stracie Abdulmanapa. Geniusz sportów walki, absolutna inspiracja dla przyszłych zawodników. Ten człowiek dopiero wchodził w swój najlepszy okres kariery trenerskiej, wielka strata. Spoczywaj w pokoju. W tym trudnym czasie dla jego rodziny życzę wytrwałości.

KSW: Głęboko zasmuciła nas wiadomość o śmierci Abdulmanapa Nurmagomedova. Federacja KSW składa szczere kondolencje całej rodzinie i drużynie Khabiba.

Dillon Danis: Spoczywaj w pokoju.

Jon Anik: Wielką przykrością jest usłyszeć taką wiadomość. Sercem jestem z Khabibem i jego rodziną. Nigdy nie zapomnę momentu na UFC 242, kiedy ojciec z synem sięgnął po sukces.

Alistair Overeem: Spoczywaj w pokoju, moje serce oddaję Khabibowi i jego rodzinie.

Michael Bisping: Jest mi bardzo przykro z powodu twojej straty Khabibie. Myślami jestem z twoją rodziną.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.