Marcin Tybura (MMA 20-6) wraz z drużyną Panthers Wrocław prezentują fantastyczny materiał promocyjny.

„Tybur” już 19 grudnia po raz czwarty w bieżącym roku wejdzie do oktagonu największej organizacji na świecie. Jego rywalem będzie były futbolista, Greg Hardy (7-2, 1 NC), który w 2017 roku postanowił spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki.

Uniejowianin ostatnio za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował wideo, które nawiązuje do sportowej przeszłości popularnego „Księcia Wojny”. Możemy w nim zobaczyć, jak reprezentant Ankos MMA w ramach przygotowań do nadchodzącego pojedynku łączy siły z aktualnymi mistrzami Polski w futbolu amerykańskim. Czołowy ciężki z kraju nad Wisłą w opisie zasugerował nawet, żeby jego oponent odnowił kontakty z drużyną, w barwach której występował przez wiele lat.

Mój najbliższy przeciwnik to były futbolista, więc przygotowuję się do tego starcia wraz z mistrzami Polski w futbolu amerykańskim, Panthers Wrocław. Hardy, skontaktuj się z Carolina Panthers, ponieważ sprawię, że będziesz chciał wrócić do NFL.

Tybura z organizacją UFC jest związany od 2016 roku. Dotychczas pod jej szyldem zaliczył dwanaście występów. 35–latek jest aktualnie na fali trzech zwycięstw z rzędu. Ostatni pojedynek stoczył w październiku, kiedy to pokonał niezwykle doświadczonego Bena Rothwella przez jednogłośną decyzję sędziów.

26 KOMENTARZE

  1. Ostatnimi czasy polscy zawodnicy zaczynają częściej używać trash talkingu, najpierw Błachowicz teraz Tybura. Widzę że zrozumieli na czym ta pojebana gra polega.

  2. Hardy, skontaktuj się z Carolina Panthers, ponieważ sprawię, że będziesz chciał wrócić do NFL.

    Hardy: :eddieconspiracy:

  3. Tak jak powyżej napisane, w końcu zawodnicy zaczynają rozumieć że aktywność w social mediach ma realny wpływ na ich zarobki, fajnie nakręcony materiał i liczę że walka też na korzyść Tybura.

  4. Zajebiste pomo. A Tybur powinien na stałe komentować ACA tym swoim spokojnym, kojącym i profesjonalnym do bólu głosem. A ostatnia walka z Rothwellem bo była zajebista. Wgl TYBUR WAR!!!!!!!!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.