Michael ”Venom” Page pokonał Shinsho Anzaia na gali Bellator 237 w Japonii. Anglik już w drugiej rundzie popisał się fenomenalnym prawym prostym, który posłał zawodnika RIZIN na matę. Sędzia zdecydował o przerwaniu pojedynku, aczkolwiek Shinsho był przytomny.

1 Runda: Page rozpoczął pojedynek w swoim stylu. Poruszając się po oktagonie w podskokach już w pierwszej minucie spróbował latającego kolana, nieudanie. Anzai starał się uchwycić swojego rywala lewym prostym, jednak londyńczyk za każdym razem był szybszy i raz po raz czarował. W połowie walki znowu pojawia się latające kolano zawodnika Bellatora, blisko lecz Shinsho nie odczuł uderzenia. Japończyk wpadał z ciosami, nie miał wyczucia dystansu i był notorycznie kontrowany. Na półtorej minuty przed końcem ”Animal” wylądował na deskach dwukrotnie. Najpierw Page posłał go prawym prostym na matę, a potem po raz trzeci skontrował latającym kolanem.

2 Runda: Nie przestawał zaskakiwać ”Venom” od początku drugiego starcia. Już w pierwszej minucie zawinął on swojego rywala prawym cepem. Walkę przerwał sędzia, Anzai próbował wstać i chciał dalej walczyć, jednak przegrywał ten pojedynek w każdym aspekcie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.