Soldić KSW 50

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Patrik Kincl (MMA 22-9) będzie kolejnym rywalem Roberto Soldicia (MMA 16-3). Sprawę rozdmuchał sam Kincl, który umieścił grafikę promującą tę walkę na swoich mediach społecznościowych. Dziś KSW potwierdziło tę informację i wiemy już oficjalnie, że na KSW 50, to właśnie doświadczony Czech zmierzy się z mistrzem największej polskiej organizacji. Poniżej informacja prasowa od organizatora opisująca to starcie:

Patrik Kincl w ostatnich latach może pochwalić się świetnymi występami zarówno w kategorii półśredniej, jak i średniej. Znany polskim kibicom także z pojedynków na naszej ziemi Czech wygrał 9 z ostatnich 11 starć. Po walkach dla organizacji XFN oraz ACB 30-latek wejdzie do klatki lidera europejskiej sceny MMA po serii trzech zwycięstw. Kincl pokazał już nie raz, że jest niezwykle niebezpieczny w każdej płaszczyźnie, o czym świadczy 10 nokautów oraz 6 poddań w rekordzie reprezentanta All Sports Academy.

Jeden z najbardziej lubianych zawodników KSW w Londynie stoczy już szósty pojedynek w okrągłej klatce KSW. Stolica Anglii kojarzy się „Robocopowi” bardzo dobrze, ponieważ to właśnie na KSW 45: The Return to Wembley Chorwat zrewanżował się Dricusowi du Plessisowi za jedyną porażkę w ostatnich 3 latach i ponownie sięgnął po pas wagi półśredniej. Następnie 24-latek dołożył do swojej imponującej kolekcji pojedynków zakończonych przez nokaut jeszcze dwa wspaniałe skończenia. Na KSW 46 odprawił Viniciusa Bohrera, a na KSW 49 Krystiana Kaszubowskiego, obu w pierwszej odsłonie.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. To jest "inteligentne" odsłanianie kart i budowanie napięcia 🙂 a nie to że połowa jest TBA, bo coś się sypie. Ale tak na serio, Kawul zajęty kręceniem filmu, Lewy Stowarzyszeniem… i wygląda to jak wygląda. Został miesiąc do gali, a kojarzę tylko te złote cycki z trailera O.o

  2. Z pepików to bym chciał na KSW zobaczyc Jiri Prochazka. Chyba nie ma kontraktu z Rizin na wylacznosc.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.