Soldić KSW 50

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Patrik Kincl (MMA 22-9) będzie kolejnym rywalem Roberto Soldicia (MMA 16-3). Sprawę rozdmuchał sam Kincl, który umieścił grafikę promującą tę walkę na swoich mediach społecznościowych. Dziś KSW potwierdziło tę informację i wiemy już oficjalnie, że na KSW 50, to właśnie doświadczony Czech zmierzy się z mistrzem największej polskiej organizacji. Poniżej informacja prasowa od organizatora opisująca to starcie:

Patrik Kincl w ostatnich latach może pochwalić się świetnymi występami zarówno w kategorii półśredniej, jak i średniej. Znany polskim kibicom także z pojedynków na naszej ziemi Czech wygrał 9 z ostatnich 11 starć. Po walkach dla organizacji XFN oraz ACB 30-latek wejdzie do klatki lidera europejskiej sceny MMA po serii trzech zwycięstw. Kincl pokazał już nie raz, że jest niezwykle niebezpieczny w każdej płaszczyźnie, o czym świadczy 10 nokautów oraz 6 poddań w rekordzie reprezentanta All Sports Academy.

Jeden z najbardziej lubianych zawodników KSW w Londynie stoczy już szósty pojedynek w okrągłej klatce KSW. Stolica Anglii kojarzy się „Robocopowi” bardzo dobrze, ponieważ to właśnie na KSW 45: The Return to Wembley Chorwat zrewanżował się Dricusowi du Plessisowi za jedyną porażkę w ostatnich 3 latach i ponownie sięgnął po pas wagi półśredniej. Następnie 24-latek dołożył do swojej imponującej kolekcji pojedynków zakończonych przez nokaut jeszcze dwa wspaniałe skończenia. Na KSW 46 odprawił Viniciusa Bohrera, a na KSW 49 Krystiana Kaszubowskiego, obu w pierwszej odsłonie.

17 KOMENTARZE

 1. Dobrze, że potwierdzili. Braku takiej gwiazdy nawet przy żywiołowej współpracy z Bellatorem nie dałaby zastąpić.

  :mamed:

 2. Gdzie KRS1 potwierdza jak na oficialnej stronie Soldić ciągle walczy z TBA. Zresztą na 31 dni przegd galą na 18 zawodników jacy mają wystąpić widnieje 9 TBA !!!! TO JEST REKORD !!!! Ja mam takie podejrzenie że komputer Wojskowego został zaatakowany przez wirus który wyczyścił wszystkie tabelki w EXELU i teraz nie wiadomo kto to miał walczyć na tej gali bo jak to ML, MK i Wojskowy mają w zwyczaju mają gale rozpisane na cały rok już w grudniu i teraz nie pamiętają o kim myśleli tuż przed Bożym Narodzeniem. I nawet jest to śmieszne gdyby nie to że trzeba będzie zapłacić 40zł żeby to zobaczyć.

 3. Kincl nie jest z pierwszej łapanki w dżungli, panowie Cohonesowie – jak ktoś oglądał walki tego gościa, ten wie, że poziom jest. Każdego da się trafić, oczywista. Każdy cios, każdy trik da się skontrować. Jeśli w porę, technikę lub siłę :suchykarol:

 4. Zresztą na 31 dni przegd galą na 18 zawodników jacy mają wystąpić widnieje 9 TBA

  Bez hejtu przyznać trzeba, że ta jubileuszowa gala organizacyjnie jest niewypałem. Jak można nie znać karty walk na miesiąc przed?

 5. To jest "inteligentne" odsłanianie kart i budowanie napięcia 🙂 a nie to że połowa jest TBA, bo coś się sypie. Ale tak na serio, Kawul zajęty kręceniem filmu, Lewy Stowarzyszeniem… i wygląda to jak wygląda. Został miesiąc do gali, a kojarzę tylko te złote cycki z trailera O.o

 6. Bez hejtu przyznać trzeba, że ta jubileuszowa gala organizacyjnie jest niewypałem. Jak można nie znać karty walk na miesiąc przed?

  Bo to kurwa jubileuszowa niespodzianka :razz:ociesznymirek: niespodzianka nawet dla nich samych, czujesz to? :razz:utinlaugh:

 7. Bo to kurwa jubileuszowa niespodzianka :razz:ociesznymirek: niespodzianka nawet dla nich samych, czujesz to? :razz:utinlaugh:

  Nie spodziewali się, że ta 50 gala tak szybko nadejdzie 😆

 8. Z pepików to bym chciał na KSW zobaczyc Jiri Prochazka. Chyba nie ma kontraktu z Rizin na wylacznosc.

 9. Z pepików to bym chciał na KSW zobaczyc Jiri Prochazka. Chyba nie ma kontraktu z Rizin na wylacznosc.

  Nawet jakby miał to współpraca jksw z rizin jest tak gęsta, że spokojnie mógłby u nich zawalczyć. Ale na chuj im taki ogor, jeszcze by go narkus zinwalidował

 10. Z pepików to bym chciał na KSW zobaczyc Jiri Prochazka. Chyba nie ma kontraktu z Rizin na wylacznosc.

  Panie, ja to się dziwię dlaczego ten Prochazka nie jest jeszcze w UFC. Zawojować, to może by nie zawojował, ale solidny zawodnik, z dobrym rekordem, walczący poza Czechami, raczej by się nadawał

 11. Z pepików to bym chciał na KSW zobaczyc Jiri Prochazka. Chyba nie ma kontraktu z Rizin na wylacznosc.

  Jirzego Prochazke 🙂 Czesi mają ten sam styl gramatyki, a i imiona i nazwiska po obu stronach mają często wspólny rdzeń. Ba – tutaj mamy wręcz to samo, rdzeń jest ciut zmieniony, ale słowo prawie tak samo brzmi w obu językach – Prochazka to przechadzka po naszemu :suchykarol:

  No, może nie brzmi aż tak podobnie, ale jak zrobimy z tego czasownik w bezokoliczniku, to już bliżej – prochazać se (się). A że słowacki to to praktycznie samo, to już dwa języki . No, i na konec japonec, jak to mówią Czesi – Jiri, czyli Jirzi, bo tak się to wymawia, to nasz Jerzy. Zdrabniają to jak Jirka, jak nasza wersja Jurka… :razz:onymindfuck:

  Śmieszne to, co?

  :razz:jelen:

  Konec to koniec, a japonec to Japoniec

  :suchykarol::suchykarol::suchykarol:

  :razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh:

  :razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::beczka::beczka:

  :razz:jelen::razz:jelen::razz:jelen:

  Lekcję czeskiego na dziś sponsorowała literka P, jak piwo. Za mało piwa:joe:

 12. Sam tytuł artykułu to już niezły trolling 😀

  Czołowy czeski zawodnik…dobre sobie, tam nie ma czołowych zawodników 🙂 Czechy/Słowacja/Węgry to znane na całym świecie bogate zagłębie ogórkowe. Głównie dla boksu, ale i MMA z sukcesami obsługują.

  Zresztą na 31 dni przegd galą na 18 zawodników jacy mają wystąpić widnieje 9 TBA !!!! TO JEST REKORD !!!!

  Jak można nie znać karty walk na miesiąc przed?

  Oj chłopaki, to chyba krótko interesujecie się MMA i KSW.

  To był kiedyś standard, że na tydzień przed galą dalej pół fight cardu było niewiadome i kompletowali zawodników.

  Zdarzało się, że ogłaszali takich, co nie wiedzieli, że w ogóle tam niby walczą.

  To nie żaden rekord, to rzeczywistość pierwszych kilkudziesięciu KSW. Powrót do korzeni w wielkim stylu :D:D:D

  Dopiero Wojsław to zmienił tak naprawdę. Wcześniejszy dyrektor artystyczny (tudzież tucznik artystyczny, bo Pan Słodziak miał ze 180kg przy wzroście 1,70m bodajże) miał wyjebongo

 13. Gdzie KRS1 potwierdza jak na oficialnej stronie Soldić ciągle walczy z TBA.

  Wysłali informacje prasowe na maile polskich portali piszących o MMA. Wcześniejszy news był napisany po zobaczeniu na Facebooku Czecha, grafiki przedstawiającej jego starcie z Patrikiem.

 14. Jirzego Prochazke 🙂 Czesi mają ten sam styl gramatyki, a i imiona i nazwiska po obu stronach mają często wspólny rdzeń. Ba – tutaj mamy wręcz to samo, rdzeń jest ciut zmieniony, ale słowo prawie tak samo brzmi w obu językach – Prochazka to przechadzka po naszemu :suchykarol:

  No, może nie brzmi aż tak podobnie, ale jak zrobimy z tego czasownik w bezokoliczniku, to już bliżej – prochazać se (się). A że słowacki to to praktycznie samo, to już dwa języki . No, i na konec japonec, jak to mówią Czesi – Jiri, czyli Jirzi, bo tak się to wymawia, to nasz Jerzy. Zdrabniają to jak Jirka, jak nasza wersja Jurka… :razz:onymindfuck:

  Śmieszne to, co?

  :razz:jelen:

  Konec to koniec, a japonec to Japoniec

  :suchykarol::suchykarol::suchykarol:

  :razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh:

  :razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::beczka::beczka:

  :razz:jelen::razz:jelen::razz:jelen:

  Lekcję czeskiego na dziś sponsorowała literka P, jak piwo. Za mało piwa:joe:

  Potwierdzam! Dodam tylko małą ciekawostke odnosnie języka czeskiego dla zainteresowanych mianowicie: šukat (szukat) po czesku wcale nie oznacza: szukać w języku polskim! Tylko… du*czyć 😆

  Ps: raz w pracy w Czechach miałem taką sytuacje: kolega Polak mówił do Czecha, że: idzie szukać majstrową :lol::lol::lol:

 15. Potwierdzam! Dodam tylko małą ciekawostke odnosnie języka czeskiego dla zainteresowanych mianowicie: šukat (szukat) po czesku wcale nie oznacza: szukać w języku polskim! Tylko… du*czyć 😆

  Ps: raz w pracy w Czechach miałem taką sytuacje: kolega Polak mówił do Czecha, że: idzie szukać majstrową :lol::lol::lol:

  No, ja raz w sklepie, jeszcze jako dzieciak, powiedziałem, że szukam mamę… Aż baby wyszły zza lady, żeby sprawdzić, czy przypadkiem rzeczywiście tego nie robię za stojakami z odzieżą… :neildegrassewhoa:

  A faktem zgubionego dziecka wcale się nie przejęły, wredne picze :razz:utinlaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.