Po zakończeniu pokazowej walki Mike’a Tysona z Royem Jonesem Jr.Andrzej Gołota zasugerował w rozmowie dla serwisu Sport.pl, że byłby otwarty na kolejną potyczkę z Tysonem. Czy jednak Polak byłby gotów na powrót do ringu, gdyby jego walkę przygotowała organizacja Fame MMA?

W rozmowie dla „Super Expressu” Krzysztof Rozpara, jeden z szefów Fame MMA przyznał, że nie rozważał jeszcze ewentualnego zatrudnienia Andrzeja Gołoty, ale dodał też:

Jak to mówią „sky is the limit”. Jeżeli byłyby chęci, byłaby opcja porozumienia i znalezienia wspólnej płaszczyzny finansowej, Fame MMA byłoby tym jak najbardziej zainteresowane.

Rozpara powiedział również, że szefostwo marki bardzo poważnie myśli nad rozbudowaniem liczby starć w innych formułach, bo organizacja nie chce zamykać się jedynie na MMA.

Bardzo mocno rozważamy zwiększenie liczby walk w innych formułach, zwłaszcza w boksie. Kogoś, kto nie miał do czynienia ze sportami walki, łatwiej do takiej walki przygotować, jest też mniej kontuzyjny.

Ostatnia gala Gala Fame MMA odbyła się 21 listopada.  Było to już ósme wydarzenie tej marki.

Fame MMA działa na polskim rynku od dwóch lat. Pierwsze wydarzenie Fame zostało zorganizowane 30 czerwca 2018 roku w Koszalinie. Kolejne edycje miały miejsce między innymi w łódzkiej Atlas Arenie, częstochowskiej Hali Sportowej oraz trójmiejskiej Ergo Arenie. Aktualnie wydarzenia organizowane są w łódzkiej Wytwórni bez udziału publiczności.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.