Senegalski zapaśnik Oumar Kane (MMA 1-0) udanie zadebiutował w formule MMA pokonując dużo bardziej doświadczonego przeciwnika na gali ARES Fighting Championship 1 w mieście Dakar – stolicy Senegalu.

Mierzący 196 cm i ważący 120 kg, Oumar „Reug Reug” Kane pokonał w drugiej rundzie walki przez TKO, solidnego francuskiego zawodnika Sofiane Boukichou (MMA 6-4). Dla Senegalczyka był to udany debiut w MMA podczas którego zademonstrował swoją niesamowitą siłę i świetne zapasy:

40 KOMENTARZE

 1. 196 cm?

  Tak podają wszędzie ale może przekłamane info. Coś czytałem że ARES ma umowę z UFC że musi zwolnić zawodników jeśli Dana White wyciągnie po nich rękę. 1-2 walki jeszcze i pewnie trafi do wielkiej ligi.

 2. Tak podają wszędzie ale może przekłamane info. Coś czytałem że ARES ma umowę z UFC że musi zwolnić zawodników jeśli Dana White wyciągnie po nich rękę. 1-2 walki jeszcze i pewnie trafi do wielkiej ligi.

  Sofiane Boukichou ma 190 cm….

 3. Tak podają wszędzie ale może przekłamane info. Coś czytałem że ARES ma umowę z UFC że musi zwolnić zawodników jeśli Dana White wyciągnie po nich rękę. 1-2 walki jeszcze i pewnie trafi do wielkiej ligi.

  Jak on ma 196cm to ja jestem arcygejem Jarosławem Iwaszkiewiczem

 4. Tak podają wszędzie ale może przekłamane info. Coś czytałem że ARES ma umowę z UFC że musi zwolnić zawodników jeśli Dana White wyciągnie po nich rękę. 1-2 walki jeszcze i pewnie trafi do wielkiej ligi.

  Przecież ten gość ma zero koordynacji ruchowej. Trochę minie zanim cokolwiek przyswoi, na pewno nie stanie się to po 2 walkach. Jest mega silny i to będzie problemem jego przeciwników, ale pierwszy lepszy ciężki który nie spanikuje to go rozpierdoli

 5. Kurwa stojka gorsza niz Pudziana w 1 walkach. Niech idzie do jakiegos dobrego gymu i moze cos z niego wycisna. Ciekawe co wpierdalal ze taki kaban wielki wyrosl…

 6. Przecież ten gość ma zero koordynacji ruchowej. Trochę minie zanim cokolwiek przyswoi, na pewno nie stanie się to po 2 walkach. Jest mega silny i to będzie problemem jego przeciwników, ale pierwszy lepszy ciężki który nie spanikuje to go rozpierdoli.

 7. kawał murzyńska ale póki co to jest łatwy do ubicia nawet przez średnio ogarniętego kolesia.

  Ma więcej braków niż umiejętności…

 8. Ale cardio ma za to lepsze niż Ngannou. Trochę poćwiczy i coś z niego będzie, bo przynajmniej nie padnie na zawał po pierwszej rundzie jak większość ciężkich :roberteyeblinking:

 9. Technika w wadze ciężkiej nie ma aż takiego znaczenia,liczy sie fizyczność,ten gość to ma,może być groźny.

 10. Technika w wadze ciężkiej nie ma aż takiego znaczenia,liczy sie fizyczność,ten gość to ma,może być groźny.

  Gdyby nie miała, to Lesnar byłby mistrzem do dzisiaj.

  Kto nie ma techniki? Cormier, Miocić, dos Santos, Velazquez?

  Chyba, że mówimy o KRS1/2, to faktycznie technika nie ma znaczenia. A Mubangu mógłby walczyć w pierwszej walce o pas…

 11. Wiatrakowiec, pierwszy ułożony bokser kapiszonuje mu twarz. Nie ma się co podniecać, gość ma siłę i wygląda jak tur, ale technicznie to jest tragedia.

 12. Gdyby nie miała, to Lesnar byłby mistrzem do dzisiaj.

  Kto nie ma techniki? Cormier, Miocić, dos Santos, Velazquez?

  Chyba, że mówimy o KRS1/2, to faktycznie technika nie ma znaczenia. A Mubangu mógłby walczyć w pierwszej walce o pas…

  To jest sam szczyt,zresztą nie wiem czy Dos Santos nie przejebałby z fudbolistą Hardym

 13. Tak podają wszędzie ale może przekłamane info. Coś czytałem że ARES ma umowę z UFC że musi zwolnić zawodników jeśli Dana White wyciągnie po nich rękę. 1-2 walki jeszcze i pewnie trafi do wielkiej ligi.

  Przecież mu to by nawet Strachu wpierdolił, z czym do ludzi

 14. To jest sam szczyt,zresztą nie wiem czy Dos Santos nie przejebałby z fudbolistą Hardym

  A co ten futbolista niby ma na niego?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.