Scott Coker o Cris Cyborg

W momencie, kiedy Cris Cyborg (21-2) stała się wolną zawodniczką, Scott Coker zrobił wszystko, aby znalazła się pod skrzydłami Bellatora. Amerykanin w tym wypadku chce sprawić, aby Brazylijka czuła się w jego organizacji najlepiej w dotychczasowej karierze.

To był świetny dzień- mówi Coker dla MMAFighting.

Rozmawialiśmy z jej agentami i powiedzieliśmy, żeby podjęli decyzję bez pośpiechu, gdyż zależało nam na bardzo dobrych relacjach, które zresztą mieliśmy w Strikeforce. Dogadaliśmy się w sprawie liczb i wierzymy, że Bellator jest odpowiednim domem dla Cris.

Wszyscy znamy tę zawodniczkę i wiemy, że jest kobiecym GOAT. Co prawda nazwanie jej największą zawodniczką w historii to duże ryzyko, ale przecież każdy ją zna.

Co więcej, prezydent Bellatora potwierdził, że była mistrzyni UFC będzie rywalizować w 145 funtach.

Bardzo ważne jest, aby pozostawała aktywna i miała sporą ilość pojedynków. Cris nie była aktywna, bo UFC nie było skłonne do utworzenia 145 funtów kobiet. Robią biznes w niższych kategoriach wagowych, ale nie są przekonani co do większych limitów.

Kto będzie więc rywalką na debiut?

Jeszcze nie myśleliśmy o przeciwniczce. Nie rozmawialiśmy z Julią Budd, ale przyjdzie na to czas. Dziewczyna jest na fali 11 zwycięstw i jestem bardzo zadowolony z jej postawy i postępów. Jej walka z Cris byłaby epicka, prawdziwa wojna.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.