Zacięty pojedynek pomiędzy Saulem 'Canelo’ Alvarezem a Calebem Plantem odbędzie się dzisiejszej nocy. Panowie zmierzą się w Las Vegas w kategorii do 168 funtów. Stawką starcia są pasy mistrzowskie wagi superśredniej.

Grupa promotorska — SHOWTIME, która odpowiada za organizację sobotniego wydarzenia, dobrze przygotowała się na ceremonię ważenia. Podczas ostatniego spotkania 'Canelo’ z Amerykaninem doszło do bójki, więc teraz nie dopuszczono do bliskiego kontaktu pięściarzy. W piątek odbyło się ważenie i obaj zawodnicy osiągnęli wymagany limit.

Caleb Plant podczas drugiego spotkania zapewniał, że posiada znakomitą formę przed bojem. Alvarez również odpowiedział, że jest gotowy na prawdziwą wojnę. Oczywiście, miejsce ważenia było wypełnione po brzegi kibicami z Meksyku, więc mogliśmy poczuć atmosferę, kiedy mierzy się popularny Saul Alvarez.

Hitowy pojedynek w kategorii superśredniej możemy obejrzeć w TVP Sport i internecie. Początek transmisji od godziny 1:30. Alvarez i Plant w ringu zameldują się około 05:00. Tak przedstawia się karta walk, która znajdzie się w przekazie telewizyjnym.

Saul Alvarez (56-1-2, 38 KO) vs Caleb Plant (21-0, 12 KO)
Anthony Dirrell (33-2-2, 24 KO) vs Marcos Hernandez (15-4-2, 3 KO)
Rey Vargas (34-0, 22 KO) vs Leonardo Baez (21-4, 12 KO)
Elvis Rodriguez (11-1-1, 10 KO) vs Juan Pablo Romero (14-0, 9 KO)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of klossowski
klossowski

ONE FC
Middleweight

2,470 komentarzy 4,329 polubień

Alvarez i Plant w ringu zameldują się około 05:00.

Akurat jak będzie Colba walczył...:matt:

Odpowiedz polub