Wygrana Ryana Garcii z Devinem Haneyem została oficjalnie zmieniona na no-contest. Garcia został zawieszony na rok za stosowanie niedozwolonych substancji przez komisję sportową w Nowym Jorku.

Ryan Garcia wygrał przez decyzję sędziowską z Devinem Haneyem w kwietniu 2024 roku. Później zawodnik został złapany na stosowaniu ostaryny, niedozwolonej substancji. Garcia twierdził i udowadniał, że powodem był zanieczyszczony suplement, ale komisja sportowa w Nowym Jorku i tak postanowiła zawiesić go na rok, a wynik jego pojedynku z Haneyem został zmieniony na no-contest. Garcia będzie musiał zapłacić ponad 1 milion dolarów Golden Boy Promotions, z którego część pójdzie na konto jego rywala. Komisja ukarała go także grzywną w wysokości 10 tysięcy dolarów.

25-letni Garcia (24-1, 1 NC BOKS) to obecnie jeden z najbardziej popularnych bokserów. W przeszłości wygrywał z Lukiem Campbellem czy Emmanuelem Tagoe. 20 z 24 wygranych w ringu zdobywał przez KO/TKO. Jedyną przegraną w karierze zadał mu Gervonta Davis, który znokautował go w lipcu 2023 roku. Co ciekawe, była to kolejna walka Garcii z Haneyem – w przeszłości wielokrotnie mierzyli się na amatorskim szczeblu. Nie wiadomo czy kiedykolwiek dojdzie do ich kolejnego zestawienia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of baju
baju

NoLife FC

31,742 komentarzy 55,777 polubień

Wygrana Ryana Garcii z Devinem Haneyem została oficjalnie zmieniona na no-contest. Garcia został zawieszony na rok za stosowanie niedozwolonych substancji przez komisję sportową w Nowym Jorku.

Ryan Garcia wygrał przez decyzję sędziowską z Devinem Haneyem w kwietniu 2024 roku. Później zawodnik został złapany na stosowaniu ostaryny, niedozwolonej substancji. Garcia twierdził i udowadniał, że powodem był zanieczyszczony suplement, ale komisja sportowa w Nowym Jorku i tak postanowiła zawiesić go na rok, a wynik jego pojedynku z Haneyem został zmieniony na no-contest. Garcia będzie musiał zapłacić ponad 1 milion dolarów Golden Boy Promotions, z którego część pójdzie na konto jego rywala. Komisja ukarała go także grzywną w wysokości 10 tysięcy dolarów.

25-letni Garcia (24-1, 1 NC BOKS) to obecnie jeden z najbardziej popularnych bokserów. W przeszłości wygrywał z Lukiem Campbellem czy Emmanuelem Tagoe. 20 z 24 wygranych w ringu zdobywał przez KO/TKO. Jedyną przegraną w karierze zadał mu Gervonta Davis, który znokautował go w lipcu 2023 roku. Co ciekawe, była to kolejna walka Garcii z Haneyem - w przeszłości wielokrotnie mierzyli się na amatorskim szczeblu. Nie wiadomo czy kiedykolwiek dojdzie do ich kolejnego zestawienia.

Odpowiedz 1 Like

click to expand...