Ryan Garcia już niebawem po raz kolejny zawita do ringu. Młody pięściarz tym razem zmierzy się z Javierem Fortuną.

22-letni Garcia stanie do obrony tymczasowego mistrzostwa WBC w wadze lekkiej. Do gali z jego udziałem dojdzie 9 lipca, patronat nad wydarzeniem objęła platforma streamingowa DAZN. Początkowo zestawienie Ryana z Javierem było planowane na początek wiosny, jednak negocjacje przełożyły się z powodu rozmów Garcii o swojej walce z Gervontą Davisem oraz Mannym Pacquiao. W końcu tymczasowy mistrz nie mógł wybierać i postawiono na Fortunę.

W ostatnim pojedynku Ryan Garcia fenomenalnie trafił Luke Campbella na korpus i mógł cieszyć się zwycięstwem. Pięściarz na chwilę obecną posiada rekord 21 zwycięstw w tym 18 nokautów bez porażek. Czy poradzi sobie z twardym Dominikańczykiem?

W końcu wracam do akcji – 9 lipca.

Czas na zbudowanie kolejnych wspomnień — napisał Garcia na Instagramie.

Javier Fortuna jest znacznie bardziej doświadczonym zawodnikiem od swojego rywala. Na zawodowych ringach wygrywał 36 razy, 2 razy przegrywał i raz remisował. Był mistrzem organizacji WBA w wadze junior lekkiej, jednak stracił tytuł na rzecz Jasona Sosy. Do jego dużych zwycięstw należy zapewne walka z Bryanem Vazquezem. W ostatnim czasie Fortuna miał mierzyć się z Luke Campbellem oraz Jorge Linaresem, jednak obie walki nie doszły do skutku z powodu pandemii koronawirusa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of yonigga
yonigga

Weed Master

18,092 komentarzy 32,702 polubień

trochę będzie tych gal na dazn w najbliższym czasie
DA722370-AC12-4DCB-B378-5D3D9A10D126.jpeg
446F1CCF-25FB-4E34-A80F-05B4A8F19850.jpeg

Odpowiedz 1 Like