Ryan Benoit w swojej walce na UFC Vegas 33 nabawił się urazu kości strzałkowej. Zawodnik już w pierwszej rundzie złamał kość, ale i tak zdołał przewalczyć trzy odsłony z Zarrukhem Adashevem i przegrał przez decyzję.

Zawodnik organizacji UFC — Ryan Benoit na gali UFC Vegas 33 przez trzy rundy walczył ze złamaną kością strzałkową. Amerykanin w mediach społecznościowych umieścił zdjęcie swojej nogi po walce. Benoit tuż po pojedynku został przewieziony do szpitala, jednak nie czuł poważnego bólu, zatem do momentu opatrzenia nogi minęło trochę czasu i zebrała się duża opuchlizna.

Walczyłbym nawet poza trzecią rundą, gdyby tylko nam na to pozwolili.

Złamałem kość strzałkową na początku walki. Szpital, do którego się dostałem, bardzo dba o moje zdrowie i zostaję jeszcze na obserwacji.

Dziękuję wszystkim za wsparcie i miłe słowa.

Niewykluczone, że po porażce z Uzbekiem zabraknie Benoita w organizacji UFC. Zawodnik po raz ostatni wygrał w 2017 roku, a ostatnie trzy walki z: Heilim Alatengiem, Timem Elliottem oraz Adashevem przegrał. Co prawda dywizja musza w organizacji UFC nie jest duża, dlatego też do tej pory Ryan utrzymuje się w szeregach.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Boxerross
Boxerross

Legacy FC
Featherweight

1,926 komentarzy 3,040 polubień

Łamią sobie te nogi albo ręce ostatnio non stop

Odpowiedz polub

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,130 komentarzy 24,182 polubień

Łamią sobie te nogi albo ręce ostatnio non stop

Każdy chce być jak Conor...

Odpowiedz 1 Like