ACA 108 Daniel Omielańczuk

Ruszyła sprzedaż biletów na ACA 108 na Torwarze. W walce wieczoru – Daniel Omielańczuk!

Oficjalna zapowiedź gali ACA 108

Już 24 kwietnia, w Warszawie, odbędzie się pierwsza w tym roku gala jednej z najmocniejszych organizacji MMA na świecie. Ruszyła sprzedaż biletów na galę ACA 108, która będzie dziewiątą galą organizacji w Polsce, a czwartą na Torwarze. – Sięgniemy po nasze najmocniejsze nazwiska, a także nowych fighterów z Polski – zapowiada Baysangur Edelbiev.

Bilety tylko do końca lutego można zakupić w okazyjnej przedsprzedaży na eventim.pl

W walce wieczoru gali ACA 108 zobaczymy jednego z najlepszych polskich zawodników wagi ciężkiej Daniela Omielańczuka (23-9) w pojedynku z rywalem z Dagestanu Salimgireyem Rasulovem (18-7). Przeciwnik Omielańczuka nie tylko zwyciężał już z mocnymi polskimi zawodnikami (pok. Marcina Różalskiego i Michała Andryszaka), ale również sięgnął po pas mistrzowski organizacji, wówczas jeszcze ACB, podczas gali na Torwarze w 2016 roku. Czy i tym razem Torwar przyniesie mu szczęście?

Daniel Omielańczuk, który jest zdecydowanie na fali wznoszącej i w zeszłym roku wygrał wszystkie swoje pojedynki, z pewnością będzie chciał udowodnić wyższość nad rywalem. Omielańczuk jest w czołówce ciężkich ligi ACA i o krok od walki o tytuł mistrzowski. Włodarze organizacji zapowiadali w zeszłym roku, że w 2020 co najmniej dwóch Polaków ma szansę sięgnąć po pasy ACA.

W minionym roku zorganizowaliśmy w Polsce trzy gale MMA. Ta na Torwarze uznana została przez środowisko za jedno z najlepszych wydarzeń sportowych tego typu w Polsce w 2019 roku. Wysoko zawiesiliśmy sobie poprzeczkę, ale mamy już bardzo solidny plan na kwiecień i wierzę, że zaskoczymy fanów jeszcze mocniejszą i ciekawszą kartą walk, a także jeszcze lepszą organizacją i oprawą wydarzenia. Sięgniemy po nasze najmocniejsze nazwiska, a także nowych fighterów z Polski. Ruszyliśmy ze sprzedażą pierwszej puli biletów na galę. Tylko do końca lutego trwa przedsprzedaż, a ceny biletów w okazyjnych cenach zaczynają się już od 50 zł. – mówi Baysangur Edelbiev, przedstawiciel organizacji ACA w Polsce.

ACA jest jedną z najmocniejszych organizacji MMA z przeszło setką gal zorganizowanych na całym świecie. W Polsce dla ACA walczą m.in. Piotr Strus, Karol Celiński, Radosław Paczuski, a niedawno kontrakty podpisali również Bartosz Leśko i Kamil Oniszczuk.

Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia, w piątek, w COS Torwar w Warszawie. Bilety na wydarzenie są już dostępne w przedsprzedaży na www.eventim.pl/aca108

20 KOMENTARZE

 1. Ciekawe jaka będzie frekwencja :juanlaugh:

  To już FEN jest lepsze

  Fen lepszy ? :korwinstupid:  , Mairbek jakby tylko chciał to mógłby kupic cały FEN ,Jóźwiaka z rocznym zapasem koszul i cały Polsat Sport z siedzibą na Ostrobramskiej :beczka: , na ACB JJ to nawet Kasta robił u niego za konferansjera.

 2. Fen lepszy ? :korwinstupid:  , Mairbek jakby tylko chciał to mógłby kupic cały FEN ,Jóźwiaka z rocznym zapasem koszul i cały Polsat Sport z siedzibą na Ostrobramskiej :beczka: , na ACB JJ to nawet Kasta robił u niego za konferansjera.

  W Polsce FEN bije ACA, nikt tego nie ogląda. Wystarczy zobaczyć ile ludzi na to chodzi gdy robią tu galę. Sam wolę FEN, w ACA bija sie same brodate no name  , nie wspominając o odpadach z ufc.

 3. W Polsce FEN bije ACA, nikt tego nie ogląda. Wystarczy zobaczyć ile ludzi na to chodzi gdy robią tu galę. Sam wolę FEN, w ACA bija sie same brodate no name  , nie wspominając o odpadach z ufc.

  Szkoda, że poziomem sportowym te brodate no name, robią 95% rodzimego MMA.

 4. W Polsce FEN bije ACA, nikt tego nie ogląda. Wystarczy zobaczyć ile ludzi na to chodzi gdy robią tu galę. Sam wolę FEN, w ACA bija sie same brodate no name  , nie wspominając o odpadach z ufc.

  :najmancoty: , przychodzi wiecej osob niz na FEN , to ze dla ciebie sa to brodate no name to nie znaczy ze dla wszystkich , a Fen czy Babilon czy nawet KSW to ssie przy ACA

 5. W Polsce FEN bije ACA, nikt tego nie ogląda. Wystarczy zobaczyć ile ludzi na to chodzi gdy robią tu galę. Sam wolę FEN, w ACA bija sie same brodate no name  , nie wspominając o odpadach z ufc.

  Pozatym oglądalnosc pierszej gali transmitowanej na TVP Sport 99 z Moskwy była taka sama jak Fenu na polsacie sport , wiec jak nie znasz danych to chociaz nie pierdol tych bzdur bo żal czytać.A na gale przychodzi dokładnie tyle samo ludzi co na FEN we wrocławskiej orbicie, no i tak jak powiedzialem to ze dla takich januszów  jak Ty sa to brodate to name to nie znaczy ze dla wszystkich , nie mierz wszystkich swoja miarą.

 6. Szkoda, że poziomem sportowym te brodate no name, robią 95% rodzimego MMA.

  Masz rację, zgadzam się w tej kwestii.

  Pozatym oglądalnosc pierszej gali transmitowanej na TVP Sport 99 z Moskwy była taka sama jak Fenu na polsacie sport , wiec jak nie znasz danych to chociaz nie pierdol tych bzdur bo żal czytać.A na gale przychodzi dokładnie tyle samo ludzi co na FEN we wrocławskiej orbicie, no i tak jak powiedzialem to ze dla takich januszów  jak Ty sa to brodate to name to nie znaczy ze dla wszystkich , nie mierz wszystkich swoja miarą.

  Widziałem jaka była frekwencja na ACA w łodzi i więcej ludzi było na Almma:juanlaugh:

  UFC, Bellator,KSW,Fame MMA i ACA gdzieś tam w tyle

 7. Masz rację, zgadzam się w tej kwestii.

  Widziałem jaka była frekwencja na ACA w łodzi i więcej ludzi było na Almma:juanlaugh:

  UFC, Bellator,KSW,Fame MMA i ACA gdzieś tam w tyle

  No ale przynajmniej sa w Polszy przed Fenem i Babilonem :waldeklaugh:, ciekawe jaka frekwencja by była w Rosji gdyby KSW tam chcialo zrobic gale albo Fame mma to dopiero by sie okazało kto jest w dupie :juanlaugh: , a to ze w Lodzi im slabo poszlo bo to Łodź ,Łódź to miasto biedakow i patologii tam sie nie organizuje gal gdzie cena biletów przekracza 100 zl.

 8. No ale przynajmniej sa w Polszy przed Fenem i Babilonem :waldeklaugh:, ciekawe jaka frekwencja by była w Rosji gdyby KSW tam chcialo zrobic gale albo Fame mma to dopiero by sie okazało kto jest w dupie :juanlaugh: , a to ze w Lodzi im slabo poszlo bo to Łodź ,Łódź to miasto biedakow i patologii tam sie nie organizuje gal gdzie cena biletów przekracza 100 zl.

  Byłem w łodzi z 2 razy na ksw i była bardzo dobra frekwencja 🙂

 9. No ale przynajmniej sa w Polszy przed Fenem i Babilonem :waldeklaugh:, ciekawe jaka frekwencja by była w Rosji gdyby KSW tam chcialo zrobic gale albo Fame mma to dopiero by sie okazało kto jest w dupie :juanlaugh: , a to ze w Lodzi im slabo poszlo bo to Łodź ,Łódź to miasto biedakow i patologii tam sie nie organizuje gal gdzie cena biletów przekracza 100 zl.

  Nie no FEN ostatnia galą w Szczecinie odjechał ACA i Babilonowi pod względem frekwencji u nas.

 10. Nie no FEN ostatnia galą w Szczecinie odjechał ACA i Babilonowi pod względem frekwencji u nas.

  Czy ja wiem czy tak odjechali moze babilonowi ktory robi gale na 1000 osbo  ,w tej netto arenie zrobili wynik bo w Szczecinie wogole gal nie organizuja i tam był głód gali , ACA jakby zrobilo gale w Szczecinie i wzielo Gniadka ,Janusza, Romanowskich ,Sudolskiego to tak samo by zapełnili .

 11. Byłem w łodzi z 2 razy na ksw i była bardzo dobra frekwencja 🙂

  Co to za frekwencja jak wiekszosc tych fanow to janusze przyszli Pudzianowskiego oglądac , pewnie nawet dobrze karty walk nie znali albo przyszli sie napierdolic bo była rekordowa impreza w miescie.

 12. a to ze w Lodzi im slabo poszlo bo to Łodź ,Łódź to miasto biedakow i patologii tam sie nie organizuje gal gdzie cena biletów przekracza 100 zl.

  Spójrz cwelu jakie koncerty są organizowane w Atlas arenie, jaka jest tam frekwencja. Jaką frekwencję mają kluby sportowe z Łodzi. Usłyszałeś kurwa dawno nieaktualny mit o biednej, patologicznej Łodzi i teraz powielasz. Idioto.

 13. Spójrz cwelu jakie koncerty są organizowane w Atlas arenie, jaka jest tam frekwencja. Jaką frekwencję mają kluby sportowe z Łodzi. Usłyszałeś kurwa dawno nieaktualny mit o biednej, patologicznej Łodzi i teraz powielasz. Idioto.

  Tylko nie cwelu , ty pierdolony balasie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.