W walce wieczoru gali UFC, która odbędzie się już w najbliższy weekend, dojdzie do niezwykle ciekawie zapowiadającego się pojedynku w limicie kategorii ciężkiej pomiędzy Jairzinho Rozenstruikiem i Cyrylem Gane. „Bigi Boy” udzielił ostatnio wywiadu dla SCMP MMA, w którym wypowiedział się na temat nadchodzącego starcia oraz samego przeciwnika.

Wokół tego gościa jest teraz dużo szumu. To świetna okazja, aby zakończyć ten rozgłos oraz pokazać, dlaczego jestem w czołówce. Ciężko pracowałem na tę pozycję.

To szansa na to, aby udowodnić, że jestem pełnoprawnym pretendentem do tytułu mistrzowskiego. Cieszę się, że mogę znowu walczyć i utrzymywać dobrą formę. Przez to będę gotowy na następne wyzwania.

Słynący z nokautującego ciosu Rozenstruik (MMA 11-1) jest związany z amerykańską organizacją od początku 2019 roku. Ostatni raz w oktagonie był widziany na wydarzeniu z numerem 252, gdzie w świetnym stylu rozprawił się z Juniorem dos Santosem. Dla Surinamczyka był to powrót na ścieżkę zwycięstw po pierwszej przegranej w karierze, którą zadał mu Francis Ngannou. Aktualnie jest sklasyfikowany na czwartym miejscu w rankingu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.