Yoel Romero wierzy w swoją siłę ciosu przed walką z Israelem Adesanyą. „Żołnierz Boga” w kolejnej walce zmierzy się z aktualnym mistrzem kategorii średniej UFC. Starcie odbędzie się już w nadchodzący weekend na UFC 248 w Las Vegas. Podczas spotkania z dziennikarzami Romero potwierdził, że będzie szukał nokautu w pojedynku z „Last Stylebenderem”.

Oczywiście, że będę chciał skończyć tą walkę przed czasem. Nie chcę walczyć jak szalony, ale muszę go znokautować. Ja i mój team planujemy wygraną w taki sposób. Kiedy popełni tylko jeden mały błąd – boom!

Nie myślę o tym, że przegrałem ostatnie 2 walki. Nie czuję tego. Nie zwracam na to uwagi, bo tak to robiliśmy kiedyś, w przeszłości. Najlepsi nie chcieli walczyć, ale musieli mierzyć się z najlepszymi. Kiedy Adesanya mówi, że nie myśli o rekordach… Ja uważam tak samo. Nie zwracam na to w ogóle uwagi Chcę się bić z najlepszymi. Powiedział: chcę się bić z Yoelem. Ja odpowiadam: dziękuję. Tak właśnie to powinno wyglądać. Mamy takie samo podejście.

Na gali UFC 248 wystąpią także m.in. Weili Zhang, Joanna Jędrzejczyk, Neil Magny, Derek Brunson czy Beneil Dariush. Pełna rozpiska dostępna jest TUTAJ.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.