Dokładnie rok temu odbyła się gala XTB KSW Colosseum 2. Z tej okazji polska marka postanowiła przypomnieć najważniejsze akcje z tamtego wydarzenia.

3 czerwca 2023 roku doszło do gali XTB KSW Colosseum 2. Wydarzenie odbyło się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Podczas gali swoje pojedynki stoczyły najpopularniejsze gwiazdy polskiego MMA, jak np. Mamed Khalidov, Michał Materla, Mariusz Pudzianowski, czy Artur Szpilka. Ponadto byliśmy świadkami wielu spektakularnych akcji, m.in. nokautu Krzysztofa Głowackiego z dołu. Polska organizacja opublikowała na kanale na YouTubie najważniejsze akcje z tego ogromnego wydarzenia. Poniżej materiał przygotowany przez organizację KSW.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Starvin' Marvin
Starvin' Marvin

BAMMA
Bantamweight

772 komentarzy 4,134 polubień

Piękne to było wydarzenie, nie zapomnę go nigdy :jon:

Odpowiedz polub

Avatar of Risky
Risky

UFC
Welterweight

9,973 komentarzy 35,033 polubień

"Najpopularniejsze gwiazdy polskiego MMA" : emeryt, zombie, frikfajter i frikfajter/emeryt. Wstyd się przyznać do zainteresowania MMA.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Risky
Risky

UFC
Welterweight

9,973 komentarzy 35,033 polubień

Ja już od jakiegoś czasu mowie dyplomatycznie ze interesuje się sportami walki i zawsze mam nadzieję że nikt nie nakieruje czy "chodzi o to KSW gdzie walczy pedzian i szpilka?". Autentycznie wśród normalnych ludzi można się narazić na łatke debila oglądającego połidiotow.

Odpowiedz polub

Avatar of Alkoneser
Alkoneser

Brutaal
Bantamweight

462 komentarzy 1,033 polubień

Byłem na tej gali. Nie wiem jak to wyglądało na TV, ale 40 minutowa ceremonia wprowadzania Jurasa do HoF to chyba największe marnotrawstwo czasu w moim życiu. A jestem typem co układa kapsle w klaserze, z podziałem na browary!

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,011 komentarzy 27,678 polubień

Czekam na tytuł
Rocznica Śmierci KSW

Odpowiedz polub