Po swojej pierwszej przegranej w karierze MMA Salahdine Parnasse chciałby rewanżu z Danielem Torresem. Francuz przegrał na KSW 58 przez nokaut w pierwszej rundzie i już teraz chciałby zrewanżować się przeciwnikowi za porażkę. Największy według bukmacherów faworyt na karcie gali KSW 58 podziękował na swoim profilu na Twitterze fanom za wsparcie oraz nawołuje o drugą walkę z Danielem Torresem.

Dziękuję wam wszystkim za wiadomości ze wsparciem, tak się czasem dzieję, niestety nie poszło tak jak zaplanowaliśmy, ale tak się stało. Teraz to już za mną. Szybko wrócę.

Rewanż.

Zwycięstwem na gali KSW 58 Daniel Torres sprawił ogromną niespodziankę. Według kursów bukmacherskich Salahdine Parnasse (MMA 14-1-1) był największym faworytem gali KSW 58. 23-letni Francuz uchodzi za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników MMA w Europie. Tytuł wagi piórkowej KSW wywalczył po wygranej przez TKO z Romanem Szymańskim na KSW 48. Przed dzisiejszą utratą pasa obronił ten tytuł tylko raz. W swoim ostatnim występie, do którego doszło w grudniu 2019 roku, wypunktował mocnego i doświadczonego Ivana Buchingera.  Właściciele KSW w trakcie wywiadu po zakończeniu gali zdradzili, że są zainteresowani zestawieniem szybkiego rewanżu pomiędzy Torresem a Parnassem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.