mariusz pudzianowski

Mariusz Pudzianowski (MMA 13-7), który miał zawalczyć podczas odwołanej gali KSW 53, jeszcze nie wie kiedy powróci do startów. Jak zapewnił odpowiadając na pytania fanów na kanale Olimpu w serwisie YouTube, chce pojawić się w klatce jeszcze w tym roku.

Zobacz również: „Nie jest prosto wejść do klatki” – „Pudzian” o współpracy z psychologiem

Na pewno w tym roku będzie ta walka. Na dziś jeszcze ciężko wszystko sprecyzować z wiadomych względów. Nic jeszcze nie jest pewne. Może być, może nie być. Zobaczymy jak się wszystko potoczy. Teraz nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie, kiedy, gdzie, co i jak będzie. Wszystko jest płynne. Zobaczymy. Co czas przyniesie, to będzie.

Mariusz dodał też, że nie trenuje jeszcze w pełni przygotowując się do startów.

Jeszcze chwilkę muszę poczekać z treningami. Poskładać się do kupy i jedziemy. Na dziś cały czas rehabilitacja idzie. Do formy wracam. Więc nie ma co narzekać.

Podczas gali KSW 53 „Pudzian” miał zmierzyć się z Quentinem Domingosem (MMA 5-1). W rozmowie został zapytany natomiast o to z jakim rywalem, z którym miał okazję już się bić, chciałby zawalczyć ponownie.

Rywal, z którym chciałby ponownie wyjść do klatki to Peter Graham.

Pudzianowski walczył z Grahamem podczas gali KSW 32, która odbyła się w roku 2015 w Londynie. Wówczas to Polak przegrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie starcia.

12 KOMENTARZE

 1. Na pewno w tym roku będzie ta walka.

  Nic jeszcze nie jest pewne. Może być, może nie być.

  Teraz nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie, kiedy, gdzie, co i jak będzie. Wszystko jest płynne. Zobaczymy. Co czas przyniesie, to będzie.

  A cierpliwy to i kamień ugotuje

  :razz:utinlaugh:

 2. :razz:udziaonicbyniedao;        Pudzianowski vs Graham 2 rekord ppv gwarantowany ,  Graham rocznik 75 gosc ma 45 lat :juanlaugh:

  Już widze zapowiedzi Kawulskiego 45 letni Graham i 43 letni Pudzianowski w sumie prawie 90 lat w klatce co jest rownoznaczne z tym ze tym zestawieniem pobilismy kolejny rekord

  :kawulpokapoka:   :juanlaugh:  :waldeklaugh: :razz:ociesznymirek:

 3. Człowieku ja czasem nie czytam artykułu tutaj tylko jade w dół do komentarzy, przecież tu jest ostra beka i pocisk.

 4. Chce teraz rewanżu z Grahamem, bo nie wiadomo ile ten jeszcze pożyje… A szkoda, bo liczyłem na Bedorfa.

 5. Ciekawe kogo interesuje Mariusz i jego walki? Chciałbym żeby ktoś zrobił badania i udostępnił wyniki z charakterystyką przeciętnego fana Pudziana.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.