Mamed Khalidov szykuje się do pięściarskiej konfrontacji z Tomaszem Adamkiem. W przygotowaniach pomaga mu Artur Szpilka.

24 lutego podczas gali XTB KSW Epic Mamed Khalidov zmierzy się w pięściarskim starciu z Tomaszem Adamkiem. Przygotowania do walki trwają, a Mameda wspiera w nich Artur Szpilka, który przybył do klubu Arrachion Olsztyn, aby trenować z Khalidovem. Mamed poinformował o tym w mediach społecznościowych.

Przyjechały posiłki przed walką z Tomkiem Adamkiem. Cenne wskazówki od Artura Szpilki. Dzięki serdeczne.

Artur Szpilka miał okazję walczyć z Tomaszem Adamkiem. Do pojedynku doszło w roku 2014. Popularny Szpila wygrał to starcie na punkty.

Mamed jest byłym mistrzem KSW wagi półciężkiej i byłym czempionem kategorii średniej. Od debiutu w roku 2004 stoczył 47 pojedynków, z których 37 wygrał. Na swoim koncie ma 17 zwycięstw zdobytych przez nokaut i 16 przez poddanie. Mamed ostatni raz walczył na gali XTB KSW Colosseum 2 i pokonał Scotta Askhama.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,005 komentarzy 3,090 polubień

Mamed Khalidov szykuje się do pięściarskiej konfrontacji z Tomaszem Adamkiem. W przygotowaniach pomaga mu Artur Szpilka. 24 lutego podczas gali XTB KSW Epic Mamed Khalidov zmierzy się w pięściarskim starciu z Tomaszem Adamkiem. Przygotowania do walki trwają, a Mameda wspiera w nich Artur Szpilka, który przybył do klubu Arrachion Olsztyn, aby trenować z Khalidovem. Mamed […]

Odpowiedz polub

click to expand...