Po nieudanej przygodzie z programem The Ultimate Fighter, Przemysław Mysiala (22-9-1) chce wrócić do mieszanych sztuk walki w Polsce. „Misiek” podczas jednego z odcinków 28. sezonu TUF przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie z Mauricem Greenem. Przez możliwość angażu w największej organizacji MMA na świecie, Mysiala nie wystąpił w zawodowej walce od lipca 2017 roku.

We wpisie na swoim profilu na Facebooku 36-letni zawodnik wyraził chęć i gotowość obrony tytułu mistrzowskiego FEN w wadze półciężkiej. Pas Fight Exclusive Night „Misiek” zdobył w maju 2016 roku, kiedy to na dwie sekundy przed końcem pięciorundowej walki poddał Marcina Zontka.

Oni wszyscy się boją. Kogo macie dla mnie Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak? Chcę obronić mój pas.

W kolejnych starciach Mysiala nie pojawił się ponownie pod szyldem organizacji FEN. Na galach Celtic Gladiator Polak przed czasem odprawił Jose Daniela Toledo Canellasa i Dmitriego Boucheta, a w lipcu 2017 roku na ACB 63 w trójmiejskiej Ergo Arenie przez techniczny nokaut pokonał Wallysona Carvalho.

Kilka godzin później Mysiala zamieścił kolejny wpis, w którym wyzwał na pojedynek Tomasza Narkuna, aby przekonać się, kto jest najlepszym półciężkim w Polsce.

Chcę walczyć z Tomaszem Narkunem. Sprawdźmy, kto jest najlepszym półciężkim w Polsce. Mistrz Fight Exclusive Night kontra mistrz KSW. Wojsław Rysiewski, zróbmy to.

 

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.