Po nieudanej przygodzie z programem The Ultimate Fighter, Przemysław Mysiala (22-9-1) chce wrócić do mieszanych sztuk walki w Polsce. „Misiek” podczas jednego z odcinków 28. sezonu TUF przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie z Mauricem Greenem. Przez możliwość angażu w największej organizacji MMA na świecie, Mysiala nie wystąpił w zawodowej walce od lipca 2017 roku.

We wpisie na swoim profilu na Facebooku 36-letni zawodnik wyraził chęć i gotowość obrony tytułu mistrzowskiego FEN w wadze półciężkiej. Pas Fight Exclusive Night „Misiek” zdobył w maju 2016 roku, kiedy to na dwie sekundy przed końcem pięciorundowej walki poddał Marcina Zontka.

Oni wszyscy się boją. Kogo macie dla mnie Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak? Chcę obronić mój pas.

They're ALL scared. Who you got for me FightExclusiveNight Paweł Jóźwiak i want to defend my belt 👑 RDX Sports The Polish Bakery Mogul Management

Publiée par Przemyslaw 'The Polish Bear' Mysiala sur Mardi 12 février 2019

W kolejnych starciach Mysiala nie pojawił się ponownie pod szyldem organizacji FEN. Na galach Celtic Gladiator Polak przed czasem odprawił Jose Daniela Toledo Canellasa i Dmitriego Boucheta, a w lipcu 2017 roku na ACB 63 w trójmiejskiej Ergo Arenie przez techniczny nokaut pokonał Wallysona Carvalho.

Kilka godzin później Mysiala zamieścił kolejny wpis, w którym wyzwał na pojedynek Tomasza Narkuna, aby przekonać się, kto jest najlepszym półciężkim w Polsce.

Chcę walczyć z Tomaszem Narkunem. Sprawdźmy, kto jest najlepszym półciężkim w Polsce. Mistrz Fight Exclusive Night kontra mistrz KSW. Wojsław Rysiewski, zróbmy to.

I want to fight Tomasz Narkun, lets see who's the best LHW in Poland, FightExclusiveNight champion vs KSW champion Wojsław Rysiewski lets make it happen MMAnews.pl MMARocks.pl Mogul Management #LetsGetTheStrap

Publiée par Przemyslaw 'The Polish Bear' Mysiala sur Mardi 12 février 2019

 

21 KOMENTARZE

 1. Chcę walczyć z Tomaszem Narkunem. Sprawdźmy, kto jest najlepszym półciężkim w Polsce. Mistrz Fight Exclusive Night kontra mistrz KSW. Wojsław Rysiewski, zróbmy to.

  polskie mma, takie piękne

  :DC:

 2. Słabe to, tak to nie chciał pasa bronić bo za mało płaca a teraz to wyglada jakby sie prosił o walkę. Ciekawy jestem jaki powód, brak ofert czy może pieniążki się kończą ?

 3. @Jakub Madej Coś rozerwało linka, plus tutaj "W kolejnych starciach Mysiala nie pojawił się ponownie pod szyldem organizacji FEN. Na galach Celtic Gladiator Polak przed czasem odprawił Jose Daniela Toledo Canellasa i Dmitriego Boucheta, a w lipcu 2017 roku przez techniczny nokaut pokonał Wallysona Carvalho." – popraw "a w lipcu 2017 roku przez techniczny nokaut pokonał Wallysona Carvalho." bo nie widać, gdzie, a wiadomo tylko, że nie na FENie. :beer:

  Rozerwało linka "xts%5B0%5D=68.ARC9hTv8v0HmYX8kAs1u4kr0H_cWPOcNSbF3Jc8g2aD0d0krehl0fyTslVRkAARZ4uwcZhdxU9a6IfmFa4F_pMjSj4MWtc5xeH_y7cSYLGpi7Jz6FN2322fJJi1H5_T0Viq0KnQgHkdhXYKYS5-Uz10sHyUu_t3vaeEN9BUbLXFe1KxVDxc98GnfHShcZcdlpd8BsSFnpRMJAAVfEFExsRC3mcYc8P5Kev-q6c2mJociX8mqi90T5yctnT0HWZODWkQLMX74roE039K0BCXqU4jaQdZ7v3LdJN1ly2QP5qzyyafJkOMIjT3SXZLf4dbOa94SW3WAC9J1G8p9dCz8fiHkXA&tn=-R etc, bo na koncu jest podobna sieczka.

  :beer: właśnie widzę, że coś popsułem całkowicie 😀 Już powinno być ok, dzięki :beer:

 4. Spektakularny nokaut zaliczył w TUFie, chyba mocno go naruszył, bo myśli, że ciągle jest niepokonanym mistrzem po 3 latach nieobecności.

 5. Ja pierdolę, gdzie w ogóle on, a gdzie Erudyta, co za kiepski żart :siara:

  Za ten pojebany post i utratę kontaktu z rzeczywistością, nadal powinien mieć przekręcane nazwisko… o ile jeszcze kiedykolwiek ktoś coś o nim napisze.

 6. Cienki Ci on ten Przemysław powiadam jak szczaw. Gdzie do Narkusia. Byle murzyn go w usa wyjaśniał do nieprzytomności.

 7. Misiek chyba jeszcze odczuwa rezultaty TUFa i tej bomby od czarnucha z jednym okiem na Maroko

  Ale drugie spoko oko…

  Lukam lukam i filuje…

  :gospeldance:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.