To musiało się tak zakończyć. Alan Kwieciński bez najmniejszych problemów rozprawił się z rywalami w walce dwóch na jednego podczas gali PRIME Show MMA.

Pierwszy z pojedynku został wyeliminowany Jakub Lasik, który wielokrotnie lądował na macie w pierwszej odsłonie. Ostatecznie nie wyszedł on do drugiej rundy.

Starcie zakończył Kwieciński w drugiej rundzie, rozprawiając się z Rafałem Pazikiem. Ciosem kończącym było kopnięcie na korpus, po którym przeciwnik zwijał się z bólu.

Pojedynek okazał się ogromnym chaosem. Lasik i Pazik starali się we dwójkę atakować Kwiecińskiego, jednak ten dawał sobie z tym radę, celnie atakując zarówno głowę, jak i korpus swoich rywali. Niemal wszystkie uderzenia dochodziły do celu, co kończyło się deskami zarówno Lasika i Pazika. Kolejne minuty pokazały, że przeciwnicy Kwiecińskiego nie są gotowi na jego ofensywę, bo dochodziło nawet do akcji, podczas których Lasik kładł się na matę przez wyprowadzeniem uderzenia przez Kwiecińskiego.

Była to druga walka Alana Kwiecińskiego w ciągu zaledwie dwóch tygodni. 5 lutego przegrał on jednogłośną decyzją sędziów z Denisem Załęckim. Teraz zwyciężył on w walce dwóch na jednego na zasadach kickboxingu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

1,813 komentarzy 1,579 polubień

(relacja w przygotowaniu)

Odpowiedz polub

click to expand...