Dana White odpowiedział na nurtujące europejskich fanów pytanie na temat potencjalnej gali UFC w Londynie. Według prezydenta organizacji, jest jeszcze za wcześnie żeby zadeklarować, że w marcu UFC wybierze się do Londynu.

Ostatnio zaczęło pojawiać się coraz więcej informacji na temat potencjalnej gali UFC w Londynie. Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia, Muhammad Mokaev, na swoim profilu na Twitterze potwierdzał, że 19 marca zadebiutuje w oktagonie największej organizacji MMA na świecie właśnie na gali w Londynie. Zapytany o takie potencjalne wydarzenie Dana White na konferencji prasowej przed UFC 269 stwierdził, że nie wyklucza takiej gali, ale wszystko zależne będzie od restrykcji związanych ze światową pandemią.

To będzie zależne od tego jak sytuacja z pandemią się rozwinie. Jeśli tylko restrykcje będą w normie to zaczniemy organizować gale na całym świecie, a nie tylko w Abu Dhabi. Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało przez najbliższe miesiące. Teraz mówią o nowym rodzaju wirusa, całe te gadanie więc zobaczymy co się wydarzy.

Później White zapytany został o potencjalną galę w Szwecji i potwierdził swoje słowa.

Tak jak mówiłem, wszystko zależy od tego jak będą wyglądały restrykcje. To oczywiste, że pojedziemy tam gdzie łatwo będzie dojść do porozumienia, łatwiej będzie zorganizować galę, tam gdzie zawodnicy i fani będą lepiej traktowani. Właśnie do takich miejsc się wybierzemy.

Prezydent UFC nie wyklucza potencjalnej gali w Szwecji i chętnie zobaczyłby w walce wieczoru takiego wydarzenia Khamzata Chimaeva.

Nie tak dawno pojawiły się także informacje na temat potencjalnego pojedynku Darrena Tilla i Uriah Halla, który miałby pełnić rolę walki wieczoru właśnie wydarzenia, które odbędzie się 19 marca. Na ten moment nie są to jednak potwierdzone informacje i przekonamy się czy White i UFC zdecydują się na takie zestawienie i wydarzenie w Londynie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,812 komentarzy 112,138 polubień

Czyli Bolzga odpada... :siara:

Odpowiedz polub

Avatar of Dijaz
Dijaz

M-1 Global
Middleweight

3,768 komentarzy 7,748 polubień

Może kiedyś zawitają do Japonii. To mogłoby być ciekawe.

Odpowiedz polub

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,773 komentarzy 11,805 polubień

Później White zapytany został o potencjalną galę w Szwecji i potwierdził swoje słowa.

Tam akurat ma to sens, bo Szwecja i bodajże Norwegia nie mają żadnych obostrzeń jedynie testu wymagają i tyle.

Odpowiedz polub