Scott Coker jest przekonany, że AJ McKee może być „megagwiazdą” organizacji Bellator MMA. Niepokonany zawodnik z doświadczeniem zarówno na amatorskim jak i profesjonalnym szczeblu, aktualnie jest uczestnikiem turnieju w kategorii piórkowej organizacji. W rozmowie z MMA Junkie Coker wypowiedział się na temat talentu Amerykanina i jego potencjału.

Nie chcieliśmy na samym początku rzucać go na głęboką wodę, bo czuliśmy, że jest kimś specjalnym. Musiał wygrać kilka walk. To nie tak, że walczył z taksówkarzami. Bił się z profesjonalistami. On po prostu ciągle się rozwijał.

25-letni McKee teraz może pochwalić się nieskalanym porażką rekordem 17-0. Zawodnik będzie uczestnikiem finału turnieju w kategorii piórkowej organizacji, gdzie zmierzy się z wygranym pojedynku mistrza Patricio Freire i Emmanuela Sancheza. Ci zawalczą w lutym 2021 roku.

Myślę, że on już teraz jest wielką gwiazdą dla Bellatora i ma potencjał na zostanie megagwiazdą organizacji i sportu. To będzie nasza działka żeby go odpowiednio promować. To ekstremalnie inteligentny dzieciak. Dobrze wygląda, jest zbudowany, ma potencjał marketingowy, potrafi się wysłowić. Ma to coś, ten „x-factor”. Niektórzy go mają, niektórzy nie. Na pewno będzie miał szansę zdobycia fanów, gdy zostanie najlepszym na świecie jeśli pokona wygranego starcia „Pitbulla” z Sanchezem w finale turnieju.

AJ do walk przygotowuje się pod okiem swojego ojca, weterana MMA, niezwykle doświadczonego Antonio McKee. W swojej karierze pokonał on m.in. Darrion Caldwell czy Dereka Camposa. 12 z 17 walk zdobywał kończąc rywali przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.