Paweł Jóźwiak, prezes organizacji FEN, nie czekał długo żeby złożyć otwartą propozycję walki w klatce Fight Exclusive Night. Na swoim profilu na Twitterze Jóźwiak napisał do Gamrota z propozycją pojedynku z mistrzem organizacji kategorii lekkiej, Mateuszem Rębeckim.

Hej Gamer, mam dla Ciebie propozycję walki z naszym Championem, Chińczykiem na gali FEN w listopadzie. Przypominam, że Mateusz nie potrzebował 5 rund żeby ubić Mariana. Pozdrawiam serdecznie.

Dla Gamrota (17-0, 1 NC MMA) wygrana z Ziółkowskim była kolejną obroną tytułu mistrzowskiego kategorii lekkiej KSW. W swojej karierze w organizacji zawodnik pokonał m.in. Normana Parke, Klebera Koike Erbst czy Mansoura Barnaoui. „Gamer” nie ukrywa, że jego celem jest walka z najlepszymi na świecie, którzy oczywiście walczą w UFC, lecz w wywiadach po walce na KSW 54 zaznaczył, że wysłucha ofert innych organizacji.

Co ciekawe, Rębecki (11-1 MMA) w swojej karierze również mierzył się z Marianem Ziółkowskim, z którym Gamrot walczył na ostatniej gali. „Chińczyk” pokonał „Golden Boya” na FEN 20 przez KO w 4. rundzie pojedynku. Od tamtej pory zawodnik trenujący w Szczecinie występował w MMA 5 razy – wszystkie starcia wygrywał kończąc rywali przed czasem.

Dzisiaj Gamrot na swoim profilu na Twitterze zaznaczył światowym organizacjom, że jest wolnym agentem. Wśród wymienionych nie było jednak FEN.

Kilka minut później Gamrot odpowiedział również na propozycję ze strony Jóźwiaka:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.