Po tym co Dana White zobaczył na gali UFC Vegas 11 w wykonaniu Tyrona Woodleya, prezydent UFC zaleca byłemu mistrzowi zastanowienie się nad przejściem na sportową emeryturę. „The Chosen One” trzeci raz przegrał walkę w słabym stylu nie wygrywając żadnej rundy. Na konferencji prasowej po gali szef organizacji wypowiedział się na temat przyszłości Woodleya.

Myślę, że powinien zacząć zastanawiać się nad przejściem na emeryturę. Miał świetną karierę, zarobił dużo pieniędzy. Wszyscy się starzejemy. Zdarza się to najlepszym. Woodley miał naprawdę dobrą karierę. Był mistrzem, walczy już długo, w Strikeforce też mu dobrze szło.

Woodley (19-6-1 MMA, 9-5-1 UFC) to były mistrz kategorii półśredniej UFC. Pas mistrzowski zdobył nokautując Robbiego Lawlera. W swojej karierze zawodnik mierzył się z m.in. Stephenem Thompsonem, Demianem Maią, Darrenem Tillem, Kamaru Usmanem czy Gilbertem Burnsem. Przed karierą w UFC, „The Chosen One” występował w Strikeforce, gdzie mierzył się o pas mistrzowski, lecz przegrał z Natem Marquardtem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.