Muslim Salikhov nie zawalczy z Santiago Ponzinibbio w styczniu 2021 roku. Rosjanin poinformował fanów MMA na swoim profilu na Instagramie, że przez powikłania z powodu zachorowania na COVID-19 nie będzie w stanie zawalczyć z Argentyńczykiem na styczniowej gali. Dla Ponzinibbio miał to być powrót po 24 miesiącach przerwy od startów.

Chcę powiedzieć wszystkim, którzy czekają na moją walkę 16 stycznia, że nie zawalczę, bo nie jestem w stanie przygotować się do pojedynku. Powodem są powikłania po zachorowaniu na COVID-19 we wrześniu tego roku. Wrócę z pomocą wszechmocnego, ale na ten moment muszę mieć przerwę i wrócić do siebie.

Santiago Ponzinibbio może pochwalić się imponującym bilansem walk 27-3. W UFC występuje od 2013 roku, a od blisko 5 lat jest niepokonany. Argentyńczyk wygrał w tym czasie siedem walk z rzędu.

Salikhov wygrał swoje cztery ostatnie pojedynki w oktagonie UFC. Zawodnik pokonał Ricky Raineya, Nordine’a Taleba, Laureano Staropoliego i Elizeu Zaleskiego. Jedyną przegraną w oktagonie zanotował w pojedynku z Alexem Garcią w listopadzie 2017 roku. „King of Kung Fu” ma spore doświadczenie w sportach walki – zdobywał medale na Mistrzostwach Świata w Wushu Sanda.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.