Była mistrzyni KSW nieudanie debiutowała w UFC i na pełnym dystansie przegrała przez decyzję z Joanne Calderwood. Ariane Lipski nie poradziła sobie z zapasami swej przeciwniczki i szybko straciła siły po pierwszej rundzie, w której przez większość czasu była na plecach. W najnowszym MMA Expressie podsumujemy również zwycięstwo Donalda Cerrone, który w świetnym stylu pokonał Alexandra Hernandeza i po tej demolce, wyzwał na pojedynek Conora McGregora! Irlandczyk na walkę się zgodził i nawet sam Dana White wyraził chęć jej zorganizowania. Powiemy też o zwycięstwie Henry’ego Cejudo oraz faulu Grega Hardy’ego.

7 KOMENTARZE

 1. Bardzo mnie cieszy, że wyraźnie podkreślacie to 10-9 w pierwszej rundzie Lipski-JoJo. W komentach ktoś się zagotował, ale racji w tym żadnej. Był kiedyś artykuł dot. punktowania rund i wyjaśnione tam były idealne przykłady punktacji remisowych, 10-8 i jeszcze inne opcje.

  Co do Hardy'ego pełna zgoda. Zaczął mu się przeciwstawiać Crowder i wyszła z tego panika, a później to głupie kopnięcie. Lekko sprowokowany, a już poszła kupa.

 2. Jeszcze tak dokładniej. Na początku w stójce przewaga Ariane, po sprowadzeniu tak naprawdę JoJo nie robiła wielkiej krzywdy. Nie czarujmy się, 10-8 to przegięcie :arielcry:

 3. Jeszcze tak dokładniej. Na początku w stójce przewaga Ariane, po sprowadzeniu tak naprawdę JoJo nie robiła wielkiej krzywdy. Nie czarujmy się, 10-8 to przegięcie :arielcry:

  Wspominając te zapowiedzi, jak to Lipska pozamiata Jojo, to teraz te bujanie o złej punktacji, jest co najmniej śmieszne :tellmemore:

 4. Wspominając te zapowiedzi, jak to Lipska pozamiata Jojo, to teraz te bujanie o złej punktacji, jest co najmniej śmieszne :tellmemore:

  Nie, nie jest. Jeśli przykładowo jesteś skoczkiem narciarskim, to interesuje Cię poszczególny rozkład not za konkretne skoki, by potem na powtórkach dokonać analizy i metaanalizy i stać się lepszym. Progres wynika wyłącznie z tego, co zrobisz z porażką lub wygraną. Wygrana nie gwarantuje progresu, bo można osiąść na laurach (czy imprezy/olanie treningów/olanie wyzwań/olanie rozwoju/etc), a przegrana nie gwarantuje upadku z drabiny – zarówno drabiny progresu, jak i drabiny walk.

  To wyłącznie czyjeś podejście i dodatkowo podjęcie przez tę osobę kolejnych, sensowniejszych prób warunkuje rezultat.

 5. Wspominając te zapowiedzi, jak to Lipska pozamiata Jojo, to teraz te bujanie o złej punktacji, jest co najmniej śmieszne :tellmemore:

  A co ma punktowanie do zapowiedzi pojedynku? Sądziłem, że zaprezentuje się dużo lepiej, ale tak nie było. Przyznałem, że przegrała i nie ma co do tego dyskusji. Ale nie zgadzam się z punktacją 10-8. Tyle, to są dwie różne sprawy 😉

 6. A co ma punktowanie do zapowiedzi pojedynku? Sądziłem, że zaprezentuje się dużo lepiej, ale tak nie było. Przyznałem, że przegrała i nie ma co do tego dyskusji. Ale nie zgadzam się z punktacją 10-8. Tyle, to są dwie różne sprawy 😉

  Spoko. Rozumiem 🙂  :beer:

  Wyglądało to tak, jak gdyby punktacja na 10-9 miała coś zmienić.

 7. Spoko. Rozumiem 🙂  :beer:

  Wyglądało to tak, jak gdyby punktacja na 10-9 miała coś zmienić.

  :beer:

  Wiesz jak to jest, jak ktoś nie widział walki, to po przeczytaniu 30-26 swoje pomyśli 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.