Poznaliśmy termin kolejnej walki Pawła Mikołajuwa, który walczy aktualnie pod szyldem organizacji FAME MMA. „Popek” zaprezentował swoją aktualną formę i zdradził, kiedy zobaczymy go w klatce.

Jak zapowiedział na swoim profilu na Instagramie popularny raper, najbliższy pojedynek na zasadach MMA stoczy już 6 marca. Jest to więc termin gali FAME MMA 9, podczas której „Popek” prawdopodobnie wystąpi w głównej walce. Na ten moment nie wiadomo, kto będzie jego przeciwnikiem.

42-latek w zawodowym MMA zadebiutował w 2008 roku pokonując Glena Reida. W kolejnym starciu „Popek” odprawił Keva Simsa. Trzeci pojedynek nie poszedł jednak po myśli Mikołajuwa, gdyż starcie z Sanderem Duyvisem przegrał przed czasem. Po tym pojedynku „Popek” przez osiem lat nie pojawił się w klatce.

Do MMA powrócił on w 2016 roku w starciu z Mariuszem Pudzianowskim, jednak były strongman wygrał w niecałe półtorej minuty. W kolejnym starciu „Popek” w 45 sekund rozprawił się z Robertem Burneiką. Dwa kolejne pojedynki Mikołajuw przegrywał w drugich rundach – na KSW 41 z Tomaszem Oświecińskim, na KSW 45 z Erko Junem.

Do klatki Mikołajuw powrócił dopiero po dwóch latach na FAME MMA 7 po rozstaniu się z organizacją KSW. Podczas zeszłorocznej gali „Popek” szybko rozprawił się z Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem, poddając go balachą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.