„Popek” odpowiedział na propozycję ze strony znanego polskim fanom z występów w KSW Normana Parke. Niepokorny zawodnik jakiś czas temu ogłosił zakończenie kariery w mieszanych sztukach walki i rozpoczęcie przygody ze starciami na zasadach bokserskich oraz na gołe pięści. Na swoim profilu na Instagramie wyzwał on na pojedynek rapera, z którym chciałby zawalczyć bez kategorii wagowych, bez limitu czasowego. Według niego, starcie osiągnęłoby świetne wyniki sprzedaży PPV. „Popek” zapytany przez portal FANSPORTU wypowiedział się na temat takiego potencjalnego starcia.

Coś tam widziałem jakieś zdjęcia, ale nie biorę tego na poważnie, bo jestem na razie w FAME i tutaj musiałbym się dogadać co do takiej walki, a nie gdzieś na gołe pięści, za garażami albo w innej federacji, bo tak nie mogę.

Prowadzący wywiad zapytał czy „Popek” byłby chętny na taką walkę jeśli zorganizowałoby to FAME MMA. Raper nie pozostawił wątpliwości:

Jeżeli byśmy mogli to dogadać i wszyscy byliby na „tak” to dlaczego nie? Już nie pierwszy raz dostanę po ryju i nie ostatni.

Nie wiadomo jakie zdanie na ten temat mieliby właściciele FAME MMA. W klatce organizacji odbywały się pojedynki w innych formułach niż MMA, lecz nigdy nie zorganizowali oni walki na gołe pięści. W następnym starciu Mikołajuw zmierzy się z innym raperem, „Kizo”, na marcowej gali FAME MMA 9. Będzie to jego drugi występ dla organizacji. W pierwszym pokonał przez poddanie dużo lżejszego „Stiflera”. Jeśli chodzi o Parke, ten w swoich mediach społecznościowych zapowiedział, że w tym miesiącu zostanie ogłoszona jego walka w MMA i do tego czasu nie będzie udzielał się w „social media”.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.