Tragiczna wiadomość właśnie została upubliczniona przez policję w Alabamie. Stróże prawa znaleźli zwłoki 19-letniej kobiety, które pasują do opisu Aniah Blanchard – zaginionej córki Walta Harrisa.

Walt na początku listopada zrezygnował z udziału w walce wieczoru gali UFC na ESPN 7 przeciwko Alistairowi Overeemowi, a powodem wycofania się było właśnie zaginięcie jego przybranej córki, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach w Auburn w Alabamie. Od tego czasu zawodnik nie ustawał w publicznych apelach proszących o informacje w tej sprawie.

Krótko po zgłoszeniu zaginięcia, lokalna policja Auburn ujawniła, że znalazła w aucie dziewczyny ślady mogące oznaczać, że Blanchard została skrzywdzona. Te informacje spowodowały dodatkową mobilizację w środowisku MMA. Jon Jones, Ali Abdelaziz oraz Dana White przeznaczyli po 25 000 dolarów na nagrodę za informację mogące doprowadzić do odnalezienia Aniah Blanchard. Zebrano ponad 100 000 dolarów.

Policja aresztowała dwóch podejrzanych Ibraheema Yazeeda oraz Antwaina Shamara Fishera. Teraz rozpocznie się procedura potwierdzenia czy ciało 19-latki na pewno należy do córki Harrisa oraz proces dwóch oskarżonych o tę zbrodnię.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.