Podsumowanie FEN 23

Gala FEN 23 za nami. Jak widzimy to wydarzenie? W najnowszym odcinku MMA Express oceniamy poziom sportowy gali w Lubinie. Streszczamy każdą walkę oraz omawiamy trzy wielkie newsy związane z tą organizacją, jakie zostały wypuszczone do opinii publicznej.

Walka wieczoru:

70 kg, MMA: Mateusz Rębecki pok. Daguira Imavova przez TKO (poddanie przez narożnik), runda 1, 5:00

Karta główna

120 kg, MMA: Marcin Sianos pok. Marcina Zontka przez KO (praw sierp), runda 1
77 kg, K-1: Dominik Zadora pok. Łukasza Pławeckiego przez KO, runda 3
77 kg, MMA: Szymon Dusza pok. Tymoteusza Łopaczyka przez KO, runda 1
77 kg, K-1: Wojciech Wierzbicki pok. Pawla Oboznego przez TKO, runda 1

Karta wstępna

67 kg, K-1: Eliasz Jankowski pok. Huberta Dylewskiego przez jednogłośną decyzję
70 kg, MMA: Łukasz Charzewski pok. Łukasza Bieńka przez poddanie (duszenie gilotynowe), runda 3
61 kg, K-1: Mariusz Lach pok. Bartosza Hassa przez jednogłośną decyzję
77 kg, MMA: Kamil Kraska pok. Szymona Szarpaka przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1
70 kg, K-1: Łukasz Kaczmarczyk pok. Roberta Rajewskiego przez jednogłośną decyzję

Pierwsza walka gali FEN 23

77 kg, K-1: Tomasz Zamysłowski pok. Łukasza Kaletę przez TKO, runda 2.

9 KOMENTARZE

 1. @PabloLaRoha do odcinków przygotowujesz sobie jakiś skrypt czy lecisz na żywca?

  Notuję sobie o czym chcę powiedzieć, ale nie przygotowuje formułek. Chcę, żeby to było jaknajbardziej ciekawe i naturalne. Mam nadzieję, że tak właśnie jest 🙂

 2. Notuję sobie o czym chcę powiedzieć, ale nie przygotowuje formułek. Chcę, żeby to było jaknajbardziej ciekawe i naturalne. Mam nadzieję, że tak właśnie jest 🙂

  Myślałem, że właśnie będzie to szło w stronę bardziej profesjonalną, ale luźną koncepcję szanuję.

 3. Pomysł z wplecieniem w podsumowanie gali najciekawszych wypowiedzi zawodników bardzo dobry. Niestety reszta traci troche wypocinami znanego z YouTube Tropiciela. Moim zdaniem do "pro pro pro" jak podsumował to @Cloud  droga bardzo daleka, choć niewyklczone, że mozliwa. Poki co szczególnie próba lansowania KO Sianosa na kompletnie nieprzygotowanym Zontku jako kandydacie do nokautu roku brzmi kompletnie niedorzecznie. Podobnie jak przedstawianie jako nowej, informacji o tymt, ze zawodnicy FEN mogą przechodzić do UFC. Generalnie całość bardzo miałka i niewiele wnosząca, ale może to na takie formy jest teraz zapotrzebowanie.

 4. Pomysł z wplecieniem w podsumowanie gali najciekawszych wypowiedzi zawodników bardzo dobry. Niestety reszta traci troche wypocinami znanego z YouTube Tropiciela. Moim zdaniem do "pro pro pro" jak podsumował to @Cloud  droga bardzo daleka, choć niewyklczone, że mozliwa. Poki co szczególnie próba lansowania KO Sianosa na kompletnie nieprzygotowanym Zontku jako kandydacie do nokautu roku brzmi kompletnie niedorzecznie. Podobnie jak przedstawianie jako nowej, informacji o tymt, ze zawodnicy FEN mogą przechodzić do UFC. Generalnie całość bardzo miałka i niewiele wnosząca, ale może to na takie formy jest teraz zapotrzebowanie.

  Format nie jest kierowany do siedzących na Cohones. Proste.

 5. Pomysł z wplecieniem w podsumowanie gali najciekawszych wypowiedzi zawodników bardzo dobry. Niestety reszta traci troche wypocinami znanego z YouTube Tropiciela. Moim zdaniem do "pro pro pro" jak podsumował to @Cloud  droga bardzo daleka, choć niewyklczone, że mozliwa. Poki co szczególnie próba lansowania KO Sianosa na kompletnie nieprzygotowanym Zontku jako kandydacie do nokautu roku brzmi kompletnie niedorzecznie. Podobnie jak przedstawianie jako nowej, informacji o tymt, ze zawodnicy FEN mogą przechodzić do UFC. Generalnie całość bardzo miałka i niewiele wnosząca, ale może to na takie formy jest teraz zapotrzebowanie.

  Tak jak powiedział Majkelo, to nie jest raczej materiał dla takich starych zgredów jak Ty, wymiataczy polskiego MMA. Bardziej do YouTube'owej społeczności 🙂 A po drugie jeśli w polskim MMA znalazłeś lepsze KO niż to Sianosa to daj znać, bo jak na tę chwilę, dla mnie to również jest nokaut roku.

 6. Pomysł z wplecieniem w podsumowanie gali najciekawszych wypowiedzi zawodników bardzo dobry. Niestety reszta traci troche wypocinami znanego z YouTube Tropiciela. Moim zdaniem do "pro pro pro" jak podsumował to @Cloud  droga bardzo daleka, choć niewyklczone, że mozliwa. Poki co szczególnie próba lansowania KO Sianosa na kompletnie nieprzygotowanym Zontku jako kandydacie do nokautu roku brzmi kompletnie niedorzecznie. Podobnie jak przedstawianie jako nowej, informacji o tymt, ze zawodnicy FEN mogą przechodzić do UFC. Generalnie całość bardzo miałka i niewiele wnosząca, ale może to na takie formy jest teraz zapotrzebowanie.

  Rok się dopiero zaczął, ciężko więc w Polsce szukać czegoś innego, co obecnie zasługuje na nominację do tej kategorii 😉

  Mamy styczeń, przed nami 12 miesięcy fantastycznych walk i wszystko się może zdarzyć 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.