Perspektywiczny zawodnik kategorii półciężkiej, Nicholas Maximov, związał się z największą organizacją MMA na świecie i od teraz będzie toczył boje pod jej szyldem. O wszystkim poinformował ostatnio sam zainteresowany za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Długo czekałem na ten moment. Jestem podekscytowany faktem, że oficjalnie dołączyłem do UFC! Dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom i wszystkim, którzy wspierają mnie w mojej karierze. To dopiero początek.

Utalentowany Maximov (MMA 6-0) ostatni występ zaliczył w listopadzie ubiegłego roku w programie Dana White’s Contender Series, kiedy to w limicie wagi ciężkiej pokonał Oscara Cotę przez jednogłośną decyzję sędziów. Nie zaproponowano mu wtedy kontraktu, lecz udział w nowym sezonie TUF-a, co finalnie spełzło na niczym. Jak widać, na jego angaż zdecydowano się teraz.

Reprezentant Nick Diaz Acadamy imponuje niezwykłą wszechstronnością w oktagonie. Warto również zaznaczyć, iż z każdym z wcześniejszych przeciwników rozprawiał się przed czasem. Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie niepokonany 23–latek zadebiutuje w UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Cinek007

KSW
Middleweight

5,506 komentarzy 4,169 polubień

Widzę, że Juras wreszcie zrobił formę

Odpowiedz 7 polubień

KaczFC

Shark Fights
Middleweight

1,268 komentarzy 1,133 polubień
D
Dijaz

Brutaal
Light Heavyweight

596 komentarzy 672 polubień

Będą slapy ?

będą, potwierdzone info.

Odpowiedz polub

bassline9

Jungle Fight
Welterweight

316 komentarzy 588 polubień

Nie znam, przy Nejcie na ciężką nie wygląda.

Odpowiedz polub