Dana White chciał zorganizować kolejną edycję TUF z bardzo popularnymi trenerami. Według prezydenta UFC organizacja planowała kolejną edycję programu z udziałem Khabiba Nurmagomedova i Conora McGregora. W rozmowie z Barstool Sports White wyznał, że w TUF 29 chcieli zestawić ze sobą drużyny Rosjanina i Irlandczyka. Sytuacja zmieniła sie jednak po tym jak McGregor wyjawił prywatne rozmowy z prezydentem UFC.

Khabib chciał to zrobić do momentu gdy Conor zrobił to co zrobił. Prawie to miałem… Tak jak wspominałem, myślałem, że jesteśmy blisko dopięcia tego tematu. Chcieliśmy ich w „The Ultimate Fighter” na ESPN, a potem zrobilibyśmy rewanż. Conor to zje*ał gdy wyjawił nasze rozmowy… Tak, Khabib powiedział wtedy: „Je*ać go”.

Obaj panowie walczyli ze sobą w październiku 2018 roku na UFC 229, kiedy to Rosjanin poddał McGregora w czwartej rundzie pojedynku. Cały świat MMA wie, że obaj panowie nie darzą się sympatią, a sam Irlandczyk cały czas wierzy, że uda mu się doprowadzić do rewanżu z Nurmagomedovem. Teraz McGregor nie jest w najlepszych relacjach z UFC. Ostatnio wyjawił prywatne rozmowy z prezydentem UFC na temat swoich występów w klatce organizacji. Zawodnik wierzy, że wstrzymują go przed walkami i nie proponują mu żadnych pojedynków. White ma oczywiście inne zdanie, a same wyczyny Irlandczyka nazwał „najpodlejszymi jakie można komuś zrobić”.

McGregor potem zmówił się na Twitterze z Dustinem Poirierem, z którym miałby zawalczyć poza UFC w grudniu tego roku. Zyski z walki przekazaliby na cele charytatywne. White skomentował to twierdząc, że organizacja zaproponowała im walkę. Irlandczyk prawdopodobnie w odpowiedzi na słowa prezydenta UFC opublikował plakat promujący walkę z Poirierem bez udziału „Ultimate Fighting Championship”.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.