Kelvin Gastelum po trzech porażkach z rzędu w oktagonie UFC celuje w pojedynek z młodym Edmenem Shahbazyanem. Na swoim profilu na Twitterze zwycięzca 17. edycji TUF dał znać, że czeka na podpis swojego potencjalnego rywala. Byłoby to starcie czołowych zawodników kategorii średniej – Gastelum w tym momencie jest 8. w rankingu, a Shahbazyan zajmuje 11. pozycję.

Mam nadzieję, że wszystko jest u ciebie dobrze podczas pandemii. Czekam żeby podpisać kontrakt i jedyne czego potrzebuję to twój podpis. Dziękuję.

Gastelum (15-6, 1 NC MMA) przegrał trzy ostatnie walki, kolejno z Israelem Adesanyą, Darrenem Tillem i teraz Jackiem Hermanssonem, W swojej karierze 28-latek wygrywał z m.in. Jacare Souzą, Michaelem Bispingiem, Johnym Hendricksem czy Timem Kennedym. W przeszłości zawodnik występował w kategorii półśredniej, lecz miał duże problemy ze zrobieniem limitu 77 kilogramów.

Shahbazyan (11-1 MMA) był niepokonany w swojej zawodowej karierze do czasu starcia z Derekiem Brunsonem. Bardziej doświadczony rywal odprawił go ciosami w sierpniu tego roku. 10 z 11 wygranych w karierze młody zawodnik zdobywał kończąc rywali przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.