Marlon Moraes szybko wróci do klatki największej organizacji MMA na świecie po przegranej z rąk Cory’ego Sandhagena. Były pretendent do tytułu w kategorii koguciej UFC zmierzy się z Robem Fontem na grudniowej gali w Las Vegas. Walka odbędzie się 19 grudnia.

Moraes (23-7-1 MMA) po czterech wygranych z rzędu dostał walkę o pas mistrzowski kategorii koguciej, którą przegrał z Henrym Cejudo. Po walce z „Triple C”, „Magic” zmierzył się z Jose Aldo. Walkę wygrał przez decyzję sędziowską, lecz wielu specjalistów nie zgadzało się z werdyktem i wierzyło, że to jego rywal powinien zostać ogłoszony zwycięzcą. Po walce z Aldo, Moraes wrócił do klatki na UFC Fight Island 5, kiedy to zmierzył się z Corym Sandhagenem. Ten znokautował go w 2. rundzie pojedynku.

Font (17-4 MMA) wygrał dwie ostatnie walki. 33-letni zawodnik przez decyzje sędziowskie wygrywał z Sergio Pettisem i Rickym Simonem. Grudniowy występ będzie jego powrotem do walk po kontuzji kolana, której doznał w walce z Simonem.

Walką wieczoru gali, która odbędzie się 19 grudnia ma być występ Khamzata Chimaeva. Nieznane jest jeszcze nazwisko jego rywala.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.