Podczas spotkania twarzą w twarz dwóch rosyjskich zawodników doszło do bójki. W ruch poszły pięści, a dopiero po czasie obydwóch awanturników powstrzymała ochrona.
Andrey Goncharov oraz Bibert Tumenov, bo o nich mowa, to zawodnicy dywizji piórkowej rosyjskiej organizacji ACA. Obydwaj zmierzą się ze sobą podczas listopadowej gali ACA 147 organizacji w drugiej walce wieczoru.
Zawodnicy postanowili siebie przetestować już teraz podczas spotkania twarzą w twarz w studiu MatchTV. Tumenov pchnął swojego rywala po czym obydwaj wdali się w bójkę. Dopiero po kilku chwilach zainterweniował opieszały ochroniarz, który ostatecznie rozdzielił obydwóch zawodników.
ACA 147 odbędzie się 4 listopada w piątek w CSKA Arena w Moskwie. Podczas wydarzenia odbędzie się dziesięć walk. Wydarzenie zwieńczy starcie w wadze lekkiej pomiędzy Yusufem Raisovem, a Eduardem Vartanyanem. Podczas wydarzenia wystąpi również m.in. były zawodnik UFC, Davi Ramos.
Potwierdzone info, przegrani z tej gali jada prosto na Ukrainę… 🙂
13 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
UFC Featherweight
UFC Middleweight
UFC Light Heavyweight
UFC Lightweight
EFC Africa Flyweight
UFC Light Heavyweight
UFC Heavyweight
KSW Lightweight
ONE FC Middleweight
UFC Featherweight
PRIDE FC Lightweight
UFC Light Heavyweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/63904/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>