Marvin Vettori nie ma ostatnio szczęścia co do swoich występów w oktagonie UFC. Początkowo zawodnik miał zawalczyć na gali w Londynie z Darrenem Stewartem, lecz ta została odwołana, a Stewart zawalczył z Bartoszem Fabińskim na gali Cage Warriors. Potem „The Italian Dream” miał zawalczyć z innym rywalem, Karlem Robersonem, początkowo na kwietniowej rozpisce UFC. Najpierw gala miała odbyć się 25 maja, lecz ostatecznie została przeniesiona na 13 maja, czyli dzisiejszą noc. Przed samą galą rywal zawodnika nie zrobił wagi. W dzień gali okazało się, że w ogóle nie wystąpi w oktagonie UFC.

Vettori gdy spotkał Robersona w hotelu dał upust swojej frustracji wyzywając niedoszłego rywala i nawołując o walkę „tu i teraz”. Wideo z tego zdarzenia możecie zobaczyć poniżej.

Vettori (14-4-1 MMA) w ostatnich 4 pojedynkach ma bilans 2-1-1. Wygrywał z m.in. Andrew Sanchezem i Cezarem Fereirą. Jedyną porażkę w tym czasie zadał mu aktualny mistrz kategorii średniej, Israel Adesanya. Warto wspomnieć, że walka była bardzo wyrównana, a „Izzy” zwyciężył przez niejednogłośną decyzję sędziowską.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.