Za nami walka legendy boksu — Floyda Mayweathera Jr oraz celebryty — Logana Paula. Panowie podczas gali w Miami powalczyli pełen dystans.

Walka pokazowa nie zakończyła się przed czasem, tak jak planował Floyd Mayweather. Na Florydzie pojedynek z Loganem Paulem nie wyłonił zwycięzcy, jednak z pewnością zaskoczył wielu. Dla byłego mistrza nie był to dobry występ, ponieważ był nieco ospały, a w dodatku boksował z człowiekiem, który nie ma doświadczenia na zawodowych ringach. Amerykanin po walce podsumował swój słaby występ na konferencji.

Dobra zabawa, ale nie mam już 21 lat.

Dobrze było się poruszać w ringu z tym gościem. Przetestowałem swoje umiejętności, Logan to dobry i młody zawodnik. Przyznaję, że jest silny i na pewno to udowodnił. Myślałem, że będzie dużo gorszy. Jestem zaskoczony jego występem, nie ma doświadczenia, a potrafi boksować i wie jak wykorzystywać swoje warunki fizyczne.

Nie wiem, czy w przyszłości porwę się jeszcze na starcia pokazowe. Żyłem tym sportem przez 25 lat, ale to już nie ten wiek.

Jak widać, Floyd mimo początkowych zgrzytów z Loganem Paulem podczas wywiadów nie szczędził dobrych słów w stronę swojego rywala. Dla popularnego YouTubera był to dobry występ, ale bez zachwytu. W przyszłosci powinniśmy zobaczyć jeszcze Logana między linami.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Vvallachia

ONE FC </br><b> Heavyweight</b>

2,565 komentarzy 2,795 polubień

Przetestował swoje "umiejętności" :jarolaugh:

Jedyne co Floyd tam przetestował to głupotę promotorów czy zapłacą mu tyle siana za walkę z gościem który ma wynik 0-1 i walczył tylko dwa razy

Odpowiedz 2 polubień

Mario123

Oplot Challenge </br><b> Welterweight </b>

49 komentarzy 60 polubień

Przetestował swoje "umiejętności" :jarolaugh:

Jedyne co Floyd tam przetestował to głupotę promotorów czy zapłacą mu tyle siana za walkę z gościem który ma wynik 0-1 i walczył tylko dwa razy

Nie nazwałbym tego walką... To taka umowa zlecenie za szybki i dobry hajsik.

Odpowiedz polub

Raven

BAMMA </br><b> Featherweight</b>

830 komentarzy 1,618 polubień

Pierwsze i jedyne słowa Floyda po tej "walce" powinny brzmieć: "Przepraszam!", bo ośmieszył sport, którego był Królem.

Odpowiedz 3 polubień

Mario123

Oplot Challenge </br><b> Welterweight </b>

49 komentarzy 60 polubień

Oj nie nie. On po prostu tak jakby "schylił się po pieniążki które leżały na ulicy" kto by po dyszkę się nie schilił. Boks, tak jak i MMA, ośmieszają jutuberzy, influencerzy, patoblogerki, tiktokerki itp. itd. Patrząc jaki hajs to generuje, nic w tej kwestii się już raczej nie zmieni.

Odpowiedz 1 Like