Największa organizacja zrzeszająca zawodników na gołe pięści w Polsce – GROMDA już 7 maja zorganizuje swoją piątą galę.

GROMDA to boks jedyny w swoim rodzaju, który dobrze przyjął się w Polsce. Z niecierpliwością czekaliśmy na wydarzenia Mariusza Grabowskiego i Mateusza Borka i doczekaliśmy się. Czas na GROMDA 5! Już 7 maja czekają nas wielkie emocje. W naszym kraju GROMDA jest jest pionierem walk na gołe pięści i kolejnymi zestawieniami, mogą wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie.

Niestety, podczas najbliższej gali nie obejrzymy starcia i finału drugiego turnieju GROMDA – Vasyl Halych vs Tomasz Gromadzki. Polski pięściarz nabawił się kontuzji i nie będzie mógł wystąpić podczas najbliższego wydarzenia. Organizatorzy zadbali jednak o to, aby na GROMDA 6 doszło do tego starcia.

Na chwilę obecną poznaliśmy już wielu zawodników, których zobaczymy w maju. Poniżej znajdują się sylwetki zawodników:

Czym jest GROMDA i czym się wyróżnia? Pierwsza gala organizacji przypadła na 6 czerwca 2020 roku. Projekt przyjął się i odbił w mediach społecznościowych dużym echem. Organizatorzy chwalili się dobrą sprzedażą PPV i postanowili kontynuować swój pomysł. Teraz wiemy już, że GROMDA przyciąga przed ekrany wielu kibiców i jest chętnie komentowanym wydarzeniem sportowym w internecie. Pojedynki dobrze się ogląda, ponieważ Mariusz Grabowski wstrzelił się idealnie z zasadami toczonych bojów. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygnął swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Kadczers

EFC Africa </br><b> Bantamweight</b>

2,740 komentarzy 1,339 polubień
Raven

Brutaal</br><b> Heavyweight</b>

628 komentarzy 822 polubień

No i zajebiście. Akurat na GROMDĘ czekam ostatnio jeszcze bardziej niż na gale MMA. Chłopaki przetestują wytrzymałość swoich łbów, a ja przetestuję z koleżkami wytrzymałość naszych wątróbek. Idealne połączenie. Jak Janek i Pas UFC. Jak Rudolf i wpierdol od Poiriera.

Odpowiedz 1 Like

Zenek

BAMMA </br><b>Flyweight</b>

701 komentarzy 117 polubień

Czy będą bilety na tą galę, publika już będzie przewidziana?

Odpowiedz polub

Grubas

UFC </br><b> Middleweight</b>

11,915 komentarzy 14,566 polubień

Bedzie ogladane! Najlepsza rozrywka za dobre pieniadze. Szkoda tego finalu bo sie zajebiscie zapowiadal.

Odpowiedz polub