Największa organizacja zrzeszająca zawodników na gołe pięści w Polsce – GROMDA już 7 maja zorganizuje swoją piątą galę.

GROMDA to boks jedyny w swoim rodzaju, który dobrze przyjął się w Polsce. Z niecierpliwością czekaliśmy na wydarzenia Mariusza Grabowskiego i Mateusza Borka i doczekaliśmy się. Czas na GROMDA 5! Już 7 maja czekają nas wielkie emocje. W naszym kraju GROMDA jest jest pionierem walk na gołe pięści i kolejnymi zestawieniami, mogą wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie.

Niestety, podczas najbliższej gali nie obejrzymy starcia i finału drugiego turnieju GROMDA – Vasyl Halych vs Tomasz Gromadzki. Polski pięściarz nabawił się kontuzji i nie będzie mógł wystąpić podczas najbliższego wydarzenia. Organizatorzy zadbali jednak o to, aby na GROMDA 6 doszło do tego starcia.

Na chwilę obecną poznaliśmy już wielu zawodników, których zobaczymy w maju. Poniżej znajdują się sylwetki zawodników:

Czym jest GROMDA i czym się wyróżnia? Pierwsza gala organizacji przypadła na 6 czerwca 2020 roku. Projekt przyjął się i odbił w mediach społecznościowych dużym echem. Organizatorzy chwalili się dobrą sprzedażą PPV i postanowili kontynuować swój pomysł. Teraz wiemy już, że GROMDA przyciąga przed ekrany wielu kibiców i jest chętnie komentowanym wydarzeniem sportowym w internecie. Pojedynki dobrze się ogląda, ponieważ Mariusz Grabowski wstrzelił się idealnie z zasadami toczonych bojów. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygnął swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Kadczers
Kadczers

M-1 Global
Welterweight

3,739 komentarzy 3,414 polubień
Avatar of Raven
Raven

KSW
Light Heavyweight

5,848 komentarzy 22,839 polubień

No i zajebiście. Akurat na GROMDĘ czekam ostatnio jeszcze bardziej niż na gale MMA. Chłopaki przetestują wytrzymałość swoich łbów, a ja przetestuję z koleżkami wytrzymałość naszych wątróbek. Idealne połączenie. Jak Janek i Pas UFC. Jak Rudolf i wpierdol od Poiriera.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Zenek
Zenek

BAMMA
Flyweight

717 komentarzy 141 polubień

Czy będą bilety na tą galę, publika już będzie przewidziana?

Odpowiedz polub

Avatar of Grubas
Grubas

UFC
Middleweight

13,344 komentarzy 19,235 polubień

Bedzie ogladane! Najlepsza rozrywka za dobre pieniadze. Szkoda tego finalu bo sie zajebiscie zapowiadal.

Odpowiedz polub