
Phil De Fries, mistrz KSW wagi ciężkiej, przedłużył kontrakt z polską organizacją. Czempion przedstawił też swój plan na dalszą karierę i jej zakończenie.
16 listopada 2024 roku podczas gali XTB KSW 100 Darko Stošić po raz drugi spróbował odebrać tytuł mistrzowski Philowi De Friesowi. Nie udała mu się jednak ta sztuka. Anglik już w pierwszej rundzie sprowadził Darko na matę i tam rozbił go ciosami.
Teraz De Fries poinformował, że przedłużył kontrakt z polską organizacją. Po tym ogłoszeniu poinformował również o swoich sportowych planach.
Życiowe cele:
10 lat bycia mistrzem,
Przejście na emeryturę i odwieszenie rękawic,
Powrót, aby zobaczyć kolejną walkę o pas,
Wręczenie pasa kolejnemu mistrzowi na oczach rodziny,
Odejście w kierunku zachodzącego słońca.
Podczas gali XTB KSW 100 Phil De Fries stanął do jedenastej obrony tytułu mistrza wagi ciężkiej. Anglik jest na fali czternastu wygranych z rzędu, niepokonany pozostaje od roku 2017 i jest najdłużej panującym czempionem w historii organizacji KSW. Pas zdobył w kwietniu roku 2018.


























30 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
Vale Tudo Open
WSOF Light Heavyweight
UFC Heavyweight
BAMMA Welterweight
Maximum FC Welterweight
Vale Tudo Open
UFC Heavyweight
Legacy FC Featherweight
UFC Middleweight
UFC Heavyweight
Bellator Lightweight
Bellator Heavyweight
Vale Tudo Open
PRIDE FC Lightweight
UFC Heavyweight
PRIDE FC Lightweight
UFC Heavyweight
Vale Tudo Open
PRIDE FC Lightweight
UFC Heavyweight
Vale Tudo Open
UFC Heavyweight
Brutaal Middleweight
UFC Welterweight
Vale Tudo Open
UFC Featherweight
UFC Heavyweight
UFC Strawweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/78248/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>