Michel Pereira to niewątpliwie jeden z najbardziej widowiskowych zawodników amerykańskiej organizacji. Brazylijczyk ostatni raz w oktagonie był widziany we wrześniu bieżącego roku, kiedy to poddał Zelima Imadaeva. Od momentu wspomnianego zwycięstwa, 26–latek coraz śmielej domaga się walki ze sklasyfikowanym w rankingu kategorii półśredniej oponentem.

Pereira oraz Johnny Walker byli ostatnio gośćmi w podcaście What Happens Here. Podczas rozmowy, popularny „Demolidor” – z lekką pomocą swojego rodaka – wyzwał na pojedynek bezsprzecznego weterana oraz byłego mistrza UFC, Anthony’ego Pettisa.

Pettis, chcę cię zlać.

Pettis do swojego ostatniego pojedynku przystępował po dwóch porażkach z rzędu, aczkolwiek przełamał tę niechlubną passę pokonując Donalda Cerrone przez niejednogłośną decyzję sędziów na gali z numerem 249. „Showtime” obecnie plasuje się na czternastym miejscu we wspomnianym już wcześniej rankingu.

Czy matchmakerzy UFC zdecydują się doprowadzić do takiego starcia? Czas pokaże… Na pewno jednak potencjalny pojedynek obu zawodników dostarczyłby fanom wszechstylowej walki wręcz wiele niezapomnianych emocji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.