Paweł Trybała (6-3) po raz kolejny musi zrezygnować z występu dla organizacji Fight Exclusive Night. Jak poinformował „Trybson”, z powodu urazu łąkotki zmuszony jest on odwołać swoją walkę, która miała odbyć się 28 marca w Lublinie.

„Mimo uśmiechu na twarzy, który zapewnia mnie, że wrócę silniejszy, to mam dla Was kiepską informację. Z powodu kontuzji, urazu łąkotki, nie wystąpię na gali FEN, 28 marca.

Los najwyraźniej nie chce, abym wystąpił na gali FEN i tym razem. Po wszystkich badaniach i konsultacjach z kilkoma lekarzami podjąłem decyzję usunięcia łąkotki, która jest mocno popękana i mogłaby nieść ona ryzyko zblokowania mojego kolana w każdej chwili.”

Pierwotnie „Trybson” miał zadebiutować w FEN w październiku ubiegłego roku, jednak z powodu kontuzji musiał wycofać się z tego wydarzenia. Nieco ponad dwa miesiące później Trybała wystąpił na gali FFF 2, gdzie w drugiej rundzie rozbił Damiana Kostrzewę.

Aktualnie 29-latek kontynuuje serię trzech zwycięstw z rzędu, podczas której pokonał wcześniej wspomnianego Kostrzewę, a wcześniej Marcina Najmana i Gerarda Bąka. Jest to aktualnie najdłuższa seria wygranych w karierze „Trybsona”.

Niewykluczone, że ten sam termin Paweł Trybała spędzi jednak aktywnie w roli komentatora, bo tego samego dnia co FEN 28, odbędzie się również gala FAME MMA 6. Na ten moment nie ma jednak jeszcze oficjalnej informacji, czy „Trybson” ponownie pojawi się w tej roli podczas wydarzenia organizującej walki popularnych twórców internetowych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.